Selülit Selülit giderme maratonu başlıyor,koşun

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
Arkadaşlar selülitlerinden kurtulup diri ve pürüssüz bacaklara sahip olmak istiyorum artık. Ve yıllarca edindiğim tecrübelerden yola çıkarak çok rahatlıkla bunu diyebilirim ki sadece kremlerle bu iş olmuyor... Ben 3 yöntemi bir arada kullanarak başarıya gidecegimizi inanıyorum:KK28: ve bu maratonda benimle birlikte olacak arkadaşlarla çalışmak istiyorumm:87::94:

Öncelikleee..Her gün bacaklarımızı çalıştıracagız, Evlerinde bisikleti,twist and shape'i,koşu bandı olanlar aletlerle, olmayanlarda tempolu yürüyüşlerle günlük sporunu yapacak... Bir anda vücudumuza yüklenmeyecegiz tempoyu süreyi yavaş yavaş arttıracagız...:KK8:

Örn aletlerimiz:
twistshape.jpg

Dynamic-3-8-Kondisyon-Bisikleti_226_1.jpg

Voit-Revolution-Kosu-Bandi_275_1.jpg

yuruyus.jpg

Sporumuzu yaptıktan sonra güzeelce duşumuza giricezz.. Burda da bacaklara müdaheleye devam kese-lif yardımıyla bacaklarımızı güzelcee ovucaz...:KK15: ve duştan çıkmadan önce bikaç dakikada bacaklarımızı soğuk su tutucazz...:KK52:

attachment.php

images

urun_11.jpg

ve son olarakta...
klasik yöntem olan kremimizi kullanacagız ancak kremi elle sürüp dagıtmak yerine kan dolaşımını da arttıracak aletlerle sürecegiz. 30milyonluk nivea kremini bile alabilicek durumu olmayan arkadaşlarada aktardaki selülit yaglarından öneriyorum, ya da kendi formülünüzde kendi yagınızı yapın:KK1:

Örn:
lg_body_buddy.jpg

images

Bu tür aletleri Bodyshop, oriflame ve avon.. ve benzeri markalarda bulmanız mümkün.
Ne tür bir krem kullandıgınız bence pekte önemli değil ister Nivea nın goodbye selülit kremi ister Vicy'nin kremi..

Ve tabiki anahtar noktalarıda unutmayalım bu süre zarfında;
Tuz
Şeker
Tatlı
Yağ tüketimini azaltabildigimiz kadar azaltacagız..Asitli içecekler ve meyve suları yerine doğal sıkılmış meyve sularını tercih edecegiz...Ve tabiki SU tüketimini unutmayacagız...

Daha önce yaptıgım bir diyetle 6 kilo vermiştim... 8 aydır bu kilomu koruyorum. Ve şimdi sıra geldi bacaklarımızı pürüssüzleştirmeye:79::82:

Katılımları bekliyorum kızlarr:13:

Son düzenleme:
27 kişi bakmış ama cevap atan olmamış:) Sanırım herkes yazın yaklaşmasını bekliyor , sizin için hayırlı ne diyeyim , deneyimlerimi sizlere aktaracagım ileriki günlerde:)

sana katılıyorum, sadece kremlerle bu iş olmaz
ye ye yat yat, sonrada kremden medet bekle
kesinlikle haklısın.
bendede selülit var çatlak var varis var.
bnmde yaza kadar bunlardan kurtulmam lazım
ebru şallı'nın selülit çayı var, onu da denemeyi düşünüyorum ben.

Son düzenleme:
Bende bugün başladım valla yeniden spora.Daha doğrusu açtım youtube dan ebru şallıyı plates le uşraştım biraz sonra da üstüne klasik bacak hareketleri yaptım ve tabi hergün içmem gereken suyumu da unutmayalım 2 lt.İnanıyorum ki toparlıcaklar.Buarada bilgi olsun diye yazıyorum ben daha önce nivea nın good bye selülit kremini kullandım ve çok memnun kaldım tekrar alıcam.Herkese kolay gelsin.

cnm ya çok haklısın, hareket etmemiz lazım. aslında seninle beraber başlamak isterim. birbirimizi gaza getiririz. bu aralar biraz rahatsızım, kendimi toparlayıp başlamak istiyorum.
ben de eliptik bisiklet var ama bozuk. onun dışında leg magic vardı, taşınırken komşuya verdim:)
şuan elimdeki tek alep, plates bandı:) bir de vibro titreşimli kemer var, onu tamir ettirmeliyim.
selilüt yağım ve masaj aletimde var. ooo daha ne olsun:)

OVERnight ne zaman başlıyorsun?
ben yarın yavaştan başlayayım diyorum. uzun süredir hastaydım, yeni toparlamaya başladım. çok yüklenmeyeyim diyorum.
ufaktan kalça egzersizlerine başlayayım diyorum.
yarın neler yaptığımı yazarım:KK19: hadi senden de bekliyorum:13:

overnight içimi okumuşsun valla=)sanırım çoğu yazı bekliyo,kışın özellikle dikkatli olmamız dönem yağ depoluyoruz çünkü çok fazla.ben de varım:)bi haftadır arko nemin selülit kremini kullanıyorum tabi krem tek başına bi nemlendiriciden farksız.en az 2litre su içiyorum,sigara ve alkolü azalttım,kola içmiyorum çayı şekersiz içiyorum tuz kullanımını da azalttım yürüyüşe çok vaktim olmuyo öğrenciyim ama evde bi kaç çalıştırıcı hareket yapıyorum,bi haftadır daha iyi durumdayım,dermaroller da sipariş verdim,ve zamanı geldiğinde başarımızı kutlamak istiyorum!:):)

X