Selülit Selülit Eriten Korse

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

D'arbanwille

geliyorlar bazen
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
3.006
29
43
İngiltere’de piyasaya sürülen ‘selülit eriten’ mucize korse, 1 günde yok sattı.

‘Son yılların en popüler iç çamaşırı’ olan ve içerdiği bio-kristal parçalarıyla sıcak etkileşim yaratan korse, Sienna Miller gibi ünlüler arasında da kapış kapış gidiyor.

İngiliz mağazalar zinciri John Lewis’in Oxford Street mağazasında satışa sunulan selülit eriten korse, tanıtıldığı gün yok sattı. Bayanların rağbet ettiği ‘akıllı korse’den 40 bin adet yeni sipariş veren John Lewis, korseyi bugün ikinci defa satışa sundu.

Korsenin yeni dağıtımından haberdar olmak için e-mail uyarı sistemine kaydolan 4 bin bayan, bugün John Lewis’e akın etti. Önceki satışa yetişemeyenler, internetten orjinal fiyatı 25 pound olan çamaşırı 60 pound’a satın alabilmişti.

tr ye ne zaan geleceği malesef belli değil..
dahası kullanıcı yorumlarında henüz ulaşamadım..

ay canım aynı konuda bende mesaj yazdım görmemiştim seninkini internet sitesine falan baktım ama bende yorum bulamadım

arkadaşlar varmı korseyle ilgilenen yorum bulabılen gazetelerdede cıktı acaba nasıl bişi ne zmn gelır turkıyeye??

bende bugün öğrendim bu korseyi almadan siteye bakayım hanımlar neler yazmış dedim ama pek birşey yok açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…