Selülit Selülit Belasına Son, Hemde 15 Güne Kadar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

kesh12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
477
4
sel__lit_1237541200.jpg

Ahmet Maranki'den Selülit İçin Bitkisel Öneriler:
Selülit:Sellülit, lenfatik ödem, yağ fıtıklaşması, sertleşmiş bağ dokusu ve östrojen seviyesindeki dalgalanmalardan kaynaklanan bozuk mikrodolaşım sonucu oluşmaktadır. Bütün bunlar yağ artışı ve ödeme neden olur .

Selülitler için yapılması gerekenler:Biberiye,hardal,kekik ve çoban çantası yağlarını karıştırıp selilütlü bölgenize masaj yaparak sürün ve streç-flimle sararak sabaha kadar bekletin.Bu uygulamayı her gece yapın 10-15 gün sonunda selilütlerden eser kalmayacaktır.

evt tw de duymstm bnu bnm yasım kçk az var selülit ama denicem hiç kalmasnnn cok güsel:) bnce herkes yapmalıı!

bu yağları bilen varmı
diğer tavsiye edilen yağ karışımları kötü kokuyordu ama içersinde hangisi kötü kokan bilmiyorum bilen varsa cevap kızlar lütfen

Ben televizyonda gördüğüm bir kremi aldım ve kullanıyorum. Gayet de memnunum. Belki bünye farkıdır ve kullanıp da işe yaramayan da olabilir ama içinde guarana olan bir ürün kullanıyorum. Denemek isteyene tavsiye ederim arkadaşlar.

canım benimde çok az var evlenince oluştu, hazır yemekden diye düşünüyorum oyüzden fazlalaşmadan bende bu yöntemi deneyeceğim...

Bence elini çabuk tut. Yoksa birikiyor ve uğraşması gerçekten çok zor oluyor. Başta "seni her halinle seviyorum." diyen adam bile zamanla kıyaslamaya başlıyor :)

ayy deme valla şimdi hırs yaptım öyle derse boğazlarım onu yani üzülürüm ben hemen bir şeyler sürüp vede spor yaparsam azalır inşallah... aslında düzenli sebze yesem daha iyi ama eşimde sebze pek sevmiyor et, tavuk, balık buyüzdende bu hala geliyoruz işte

Yaza daha güzel girmek isteyen hanımlar, Cosmic ürünlerimizden selülit yağını kullanarak selülitlerinden kurtulabilirler. Selülitli bölgeye bu yağdan sürüp, sterçle sararak uykuya geçebilirsiniz. Bu işleme 3 hafta devam edin. 1 hafta boyunca her gün, ikinci hafta gün aşırı sürmelisiniz. Hardal yağı, biberiye, kekik yağı, okaliptus yağı, nane yağı ve portakal yağını aktarlardan temin edip, aynı işlemi bu yağlarla da yaparsanız faydasını görürsünüz.

maranki nin selülit için verdiği yağ bunları içeriyor. kendi sitesinden aldım.

marankinin sitesine mail attım bu selülit karışımı için. ama cevap yazan olmadı. sitesinde bu ürünü sattıkları yazıyor ama ürün yok. ben de nasıl temin edebilirim diye mail attım. tok satıcılar sanırım haber yok kızlar. bu yaz da pütürlü geçecek anlaşılan.

bu sıcakta gece strech filmle sarılıp yatmak nasıl olur acaba:) birde evli olanlar için ayrı bir sorun:)))

kızlar ben kullandım ama 1 hafta kadar çünkü tatile gittim orada uraşamam diye bıraktım...
öncelikle benim çok azdı ve evlenince oluşmuştu bende yol yakınken çözüm buldum. aktara gittim bu karışımı aldım içine birde portakal yağı koydular ekstradan ama gece yatarken sarma dedi gün içinde 1saat sarılı kalsın daha sonra yıka dedi hatta yeşil birde sabun verdi onunla yıkadım liflede sertçe masaj yaptım şuan için hiç yok ama zaten benimki çok azdı oyüzden işe yaradı birde jelatin sarılıyken acayip bir kaşıntı vardı ve ter attırdı bu da işe yaradığından olması gerekli...

kızlar ben kullandım ama 1 hafta kadar çünkü tatile gittim orada uraşamam diye bıraktım...
öncelikle benim çok azdı ve evlenince oluşmuştu bende yol yakınken çözüm buldum. aktara gittim bu karışımı aldım içine birde portakal yağı koydular ekstradan ama gece yatarken sarma dedi gün içinde 1saat sarılı kalsın daha sonra yıka dedi hatta yeşil birde sabun verdi onunla yıkadım liflede sertçe masaj yaptım şuan için hiç yok ama zaten benimki çok azdı oyüzden işe yaradı birde jelatin sarılıyken acayip bir kaşıntı vardı ve ter attırdı bu da işe yaradığından olması gerekli...

niltolcüm gece sarıp yatma işi bana göre değil zaten sen ilk mesajda yazan yağları aldın bide portakal şeysi ilave ettirdin değilmi.
benimde başlamam lazım çoğalıyo gibime geliyo artık.
kabak lifi selülit sabunu aldım ama yok çoğalıyo ya.

niltolcüm gece sarıp yatma işi bana göre değil zaten sen ilk mesajda yazan yağları aldın bide portakal şeysi ilave ettirdin değilmi.
benimde başlamam lazım çoğalıyo gibime geliyo artık.
kabak lifi selülit sabunu aldım ama yok çoğalıyo ya.

tatlım evet konuyu başlatan arkadaşın dediğin tüm yağları aldım birde aktarcı portakal yağı ileve etti oda iyi gelirmiş, çalıştığım için eve gidince hemen sürüp sardım işime baktım terliyor ve bencede işe yaradı buarada ben çok su içen bir insanım onunda çok etkisi var tabi... bu yaşıma kadar selilüt çıkmamasının nedenide cola, fanta, soda, gazoz, kahve ve nescafe tarzı mideme ve vucuduma zarar verecek içeçeklerden hep uzak durdum, su süt ayran ve taze meyve suyu genelde içerim ama evlenince hazır yiyeceklere mahrum kaldık oyüzden bende böyle azıcık oluştu ama şuan yok çok şükür yok insallah beslenmemi düzeltirim ve tekrarlamaz

tatlım evet konuyu başlatan arkadaşın dediğin tüm yağları aldım birde aktarcı portakal yağı ileve etti oda iyi gelirmiş, çalıştığım için eve gidince hemen sürüp sardım işime baktım terliyor ve bencede işe yaradı buarada ben çok su içen bir insanım onunda çok etkisi var tabi... bu yaşıma kadar selilüt çıkmamasının nedenide cola, fanta, soda, gazoz, kahve ve nescafe tarzı mideme ve vucuduma zarar verecek içeçeklerden hep uzak durdum, su süt ayran ve taze meyve suyu genelde içerim ama evlenince hazır yiyeceklere mahrum kaldık oyüzden bende böyle azıcık oluştu ama şuan yok çok şükür yok insallah beslenmemi düzeltirim ve tekrarlamaz

canım o saydığın gazoz kahve mahveyle benim de hiç işim olmuyo.
ben evlendikten sonra doğum kontrol hapları almaya başladım ondan sonra çıktı.
bırakalı yıllar oldu hapı ama kaldı işte bu meretler.
ama bu aralar artış var gibi.mafoldumben
halbuki su yu çok içerim çay değil yeşil çay tüketirim.
bende yapim senin gibi inşallah yarar işe.
sağol tatlım. Şeniz

deneyen başka arkadaşlar varmı?
uzun süre selilütleri olupta bununla azaltanlar varmı?

ben 19 yaşındayım bu yöntemi uygulamadım ama makas hareketiyle kurtuldum şimdi arka bacaklarımın pürüzsüz olduğunu söylüyor arkadaşlarım
yaptığım şey sadece yürüyüş ve makas..
bundan başkası fayda etmiyor sanırım (dogal olarak)

bunu bende denemek istiyorum. portakala yağıda ilave etireyim. ben de aktardan aldığım bir yağ vardı. duştan sonra sürüyordum. streç film kullanmadım. 1 saat yeterli olur sanırım. daha sonra kabak lifi ile ve yosun sabunu ile masaj yaparım. inşallah kurtuluruz şu meretten.

X