Selülit Sellitlerrrim bay bay:)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

elifee

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2007
42
0
Arkadaşlarr bu selülitlerim beni çok hırslandırdı.Mezoterapi,starvac ,yürüyüş ,spor derkennnnnnn .azcıkın azalmış gibii.Ama benim selülitlerimm öle bölee değil.3 numara yanii böyle kistleşmişş.İçerde düğüm düğümm.Şimdiii sıra düzenli masajda;bu vakum aleti var ondan sipariş ettim.Pazartesi başlıycam.Birde başka bir masaj aleti var onada yarın akşam başlıycam.Yağları sürünüp:) gelişmeleri yazıcağım buraya ölçülerimle beraber.
Birde mesaj yazarken hangi tip selülütiniz olduğunu da yazın ki tedavilerimiz uyarmı birbirine ,onu anlayalım.hihoyyyt

Evettt.Bu masaj aletleri işe yarıyor.Düzenli yapınca.Benimkisi gibi kistik selülütleri olanlarda bile şekilde az düzelme oldu.Göbekte pek yaramıyor.2 cm incelme var:)) portakal kaabuğu değildi benimkiler sanki içlerine portakalın kendisini sokmuş gibiydi.Şimdi onlarda düzelme var gibiiii.Umutluyummmm

masaj aleti dediğin şeyin özelliği ne yani titreşimlimi yoksa farklı bir şeymi

Evettt.Bu masaj aletleri işe yarıyor.Düzenli yapınca.Benimkisi gibi kistik selülütleri olanlarda bile şekilde az düzelme oldu.Göbekte pek yaramıyor.2 cm incelme var:)) portakal kaabuğu değildi benimkiler sanki içlerine portakalın kendisini sokmuş gibiydi.Şimdi onlarda düzelme var gibiiii.Umutluyummmm

hemennn cevp bekliyorumm ne denediysem düzelmedi sen umut ol lütfeeeen:Saruboceq:
benimde sanırım 3.derece çünkü ayaktaykende belli oluyolar

yaa benim popomda var:S bacaklarmda o kdar belli değil ama:S bildğin popo yani:KK70:

Selam arkadaşlar arada bir yazabiliyorum yoğunum kusura bakmayın.Şimdi masaj aletleriyle düzenli yapınca gelişmeler oluyor.Biliyorsunuz masaj kadının ütüsüdür.:) Benim 3 tip 2 tipe indirmeyi başarıyorum gibi.Vakumlu masaj aletiyle vakumlama yapıp,arkasından titreşimli masaj aletiyle masaj yapıyorum.Sadece normal bebe yağı kullanıyorum.Sıkalaştırıcı krem alıcam.Ama BODYFİTkullanan varmı merak ediyorum.Selülit kremiymiş.Klinik çalışmaları v.ss gösteriyor.sositososito

Iıhh hep aynı işlemleri yapmamız lazım..Azıcık ara verince gene eski haline dönüyor...Masaj etkili tabi..Tıbbi yardım lazım yani....

Vakumlu olan varya ondan arkadanda titreşimli olandan yapıyorum.ama kesin tıbbi tedavii..Karar verdim;Meşhur damar doktoru var,ona gideceğim..Ama azcık para biriktirmem lazım..Forumları okuyorum ama 3.ve 4.tip selülitlerini kremle ve içecekle geçirenlere artık inanmıyorum..

kremle gecmıo ama duzenlı sporla 1 2 ayda gecıo bız turk mılletı kremı surup gecsındıe beklıoz bıde bı yandn abur cubura devm :d yapıoz o yusdn hoc bı kremdn fayda gormıos bıras spor ve kremlerle gercktn gıdıoooo

X