Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Selenium E göğüs büyümesinde etkili oluyormu? Bilen varsa söylesin lütfen:)?

Ecisss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010
378
62
Kızlar ben selenium e vitaminini aşağı yukarı düzenlide olmamakla birlikte ama 2 aydır filan kullanıyorum ve göğüslerim adet döneminde olduğu gibi ve hatta daha da fazla ağrıyarak şişiyor hemde mesela adet haftam bittikten hemen birkaç gün sonra başlıyo ve bende böylelik bütün bir ay koca göğüslü olarak geziyorum yani sadece adet oluyorum bitiyor birkaç gün küçük ve yine ayn ağrıyla büyümeye başlıyor. Daha önceleri bu kadar uzun süreli olmazdı acaba diyorum bu selenium e vitaminin etkisi var mı? Bu konuda bilgisi yada fikri olanları bekliyorum. selamlar

şimdi araştırdım da bir markanın selenium e vitamini ile ilgili şöyle bir bilgi var

"NUTRIWAY Selenium E, iki temel besin öğesi içerir : doğal mayaya bağlanmış selenyum ve doğal bitkisel yağlardan üretilmiş E Vitamini. Bu iki besin öğesi, Nutriway''''in Kaliforniya''''da Lakeview işletmesinde yetiştirilen maydanozdan hazırlanan özgün NUTRIWAY Maydanoz Konsantresi ile birleştirilmiştir. Vitamin E ve Selenyum, hücrelerin serbest radikallerden korunmasına yardım eden antioksidanlar olarak birlikte işlev görürler."

E vitamini zaten kadınlar için önemli bir vitamin, hatta hatırlıyorum bazı göğüs büyütücü ürünlerde şöyle bir ibare vardı, e vitamini ile birlikte kullanıldığında daha iyi etki gösterir...

Maydanoz da direk östrojen kaynağı.

Yani gördüğün etki bundan dolayıdır çok yüksek ihtimal. Peki ne kadar fark etti mesela 1 beden kadar diyebilir misin?

Ben de bu ürünü bir kutu kullandım.Yani 2 ay gidiyor.Göğüslere hiçbir etkisini görmedim.E vitamini oduğundan kaşlara çok iyi geliyor.Kaşları gürleştirip rengini koyulaştırıyor.Ancak malesef vücudun diğer bölgelerindeki bütün kılları artırıyor(genital bölge,koltuk altı,kollar,bacaklar vs.)Bu yüzden bunu farkedince bir kutudan başka kullanmadım.Ama kesinlikle göğüslere bir etkisinin olmadığını söyleyebilirim.Sizinki hormonal sebeplerle olmuş olabilir.Olmazsa bir kadın doğum uzmanına gidip hormon testleri yaptırabilirsiniz.Eğer evliyseniz bilmiyorum hamilelik durumu olabilirmi?

X