selamunaleyküm kızlar..

derindeniz_55

sağlıklı ol kuzummmm..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
492
171
merhaba kızlar ben yıllardır bu forumu takip ediyorum ama yeni üye oldum ben bir yıllık evliyim bir hafta sonra bir yıl olacak mart ayından bu yana da korunmuyoruz ve artık bebek düşünüyoruz.. bu ayla birlikte yedi ay oldu daha hamile kalamadım doktor problem yok dedi fakat beklemek çok acı her ay o kırmızılar saati saatine geliyor neden gebe kalamıyorum çok üzülüyorum.. eşim daha erken ama bende bir problem olduğunu düşünmeye başladı moral sıfır

Canım öncelikle Allah sana sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. Eşin muayene oldu mu eşinde problem olamaz mı ? İkiniz de muayeneden geçtiniz mi ? Doktora başvurmalısın bence. Daha fazla bekleme bence. Klomen veya daha değişik ilaçlar verir yumurtanı geliştirir. Çatlatır vs. bir işlem uygulanır. Bence eşin ile sen muayene olmalısınız.

canım eşim muayene olmadı sadece ben gittim doktor adetinin 2. günü gel dedi gittim süt iznine ayrılmış bu ay da böle geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…