selam

YIGITAYSE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
1
0
öncelikle çok iyi bir ste

benim sorunum denizli den kürşat ozaner ile ilgili.gelinimiz ikiz bebek bekliyordu doktoru kürşat ozaner. geçen hafta 7 aylık erken doğum yaptı bebeklerizin ikisini de 3 gün arayla kaybettik. kürşat ilgilenmedi bebekler için küvez bile ayarlamamış doğum esnasında yardımcı bile olmadı küvezi kendimiz ayarladık ve bebekleri özel hastanede doğurtup diğer küvezin bulunduğu hastaneye bizim kucağımıza alıp götürmemizi istedi. zaten öyle birşey yaşamış olsaydık o anda bebekleri kaybedecektik. ni tekimde bizim bebeklerimizin ölmesinin sorumlusu kendisidir. onun ilgisiz ve sorumsuz davranışındandır. daha önce de ve bizden sonra da aynı şekilde 2 doğum yaptırdı ve doğumun 1 ikizdi sonuç yine aynı bebekler öldü. sizlere burdan tavsiyem kesinlikle kürşat ozaner e gidiyorsanız veya gitmeyi düşünüyorsanız kesinlikle kendi sağlığınız ve bebeğiniz için gitmeyin. tavsiye edeceğim doktor ise benim doktorum özel ege hastanesin den mehmet gencer ben memunum birde bunu mümkün olduğunca çok mkişi ile paylaşın ben gerekli yerlere şikayetlerde bulundum ve hakkımızı aramalıyız. lütfen canınız yanmasın gerçekten çok zor ve acı bir durum.:

hoşgeldin canım ama ilk merhaba bölümünden bu kadar özel bir konuya değinmem ne kadar doğru bilmiyorum, keşke uygun yere başlık açsaydın, daha etkili olurdu..ayrıca doktorun adına kadar vererek anlattıkların kurallara uygun olmayabilir,o zaman yöneticiler müdahale eder zaten..neyse hoşgeldin tekrar..

X