selam hamişler kızlar bayanlar

aytixsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
47
1
43
ya arkadaşlar meraba devamlı takip ediyorum yazılarınızı banada yardımcı olun akıntım var kötü kokulu ilişkiye girince çok kokuyor eşim rahatsız oluyor zevki kaçıyor hangi hastaneye gideyim esnaf hastanesi Dr. Şebnem Işık 'a gidicem tavsiyeniz nedir benim gibi akıntı sorunu olan varmı yardım edin

bir enfeksiyon olabilir belki, doktor kesin sonucu söyler canım.
inşallah hemencecik geçer.

ayytişş hamilemisin canım?
benimde oluyor akıntım ama kokusuz
bir de niveanın bebekler için ıslak mendilleriyle temizliyorum
iyi oluyor,hem de denemiş oluyorum bebişim içinde.
Ped kullanıyorsan kullanma,onlarda mantara yol açabiliyor.

Canım eğer kötü kokulu ve koyu kıvamda bir akıntıysa muhtemelen mantar olmuşsun, bunun için eşinle birlikte tedavi olmanızda fayda var..Çünkü bazı mantarlar eşlerede bulaşıyor ve sen tedavi olsan bile o olmazsa yine aynı rahatsızlıklar başgösteriyor..Doktorun sana fitil yada jel tavsiye edebilir.. Geçmiş olsun canım..

büyük ihtimalla iltihap vardır hangi doktor olduğu önemlii değil bnce git bir jinekologa kokulu olması hoş değil mutlaka bir şey vardır.

Merhaba Arkadasım benımde Sorunum aynı. Ilk Hamılelıgımden bu yana Kokulu bı Akıntım var Tedavıyı ıhmal ettım Ilac verdı Doktor. Rahımde yara olusmus dedı ılacı kullandım ama yan etkı yaptı.. Ve Bı daha ne doktora Gıttım nede Ilac kullandım ve Esımde Cok Rahatsız oluo bu Durumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…