selam güzeller doğum sonrası makyaj ürünlerımı deyıstırıcem seceneklerı olan varmı ?

pamukprensesim_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2010
678
3
40
selam kızlar doğum yapalı 3 ay olucak yenı yenı farkedıyorum makyajsız afedersınız lavobaya bıle gıtmem gaz problemı su bu derken hersey rayına oturmaya basladı artık alsıverıslerde cıkabılıyoruz azda olsa önerebıleceğınız bılhassa far da kalıtelı cokta ucuk olmayan makyaj malzemelerınıde fıkrınız varmı varsa yardımcı olursanız sevınırım :)

merhaba ben de yardım istiyorum arkadaşlar
günlük makyaj için fondoten mi renkli nemlendirici mi (cildim karma ve t bölgesinde siyah noktalarım çok fazla gün için de makyajı yüzümde bir ağırlık gibi hissetmek istemiyorum)bir de fondotenin üzerine pudra niye ve nasıl kullanılıyor?Bir de göz kalemi önerisi istiyorum sizlerden kalem sürdükten sonra (bugüne kadar avon ve flormarı kullandım) gözlerim çok yaşanıyo ve 5 dak sonra kalemden eser kalmıyo. yazdıklarımdan anlaşılacağı gibi oldukça fazla yardıma ihtiyacım var

cnm ben max factor creme puff kullnıyorum memnunum
benim cildim de karma ama siyah nokta vs. sorunum yok fondoten kullnmıyorum..kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.
pudra fondotenin sabitlenmesini sağlar ve çok fazla parlamayı önler..
kalem olarak da flormarın yeni kalemi var ultra black di sanırım onu tavsiye edebilirim kullnmadıysan bir dene..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…