selam ben geldim

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
arkadaşlar ben asiivemavii yaşanan tatsız bi olay sonucu üyeliğim iptal olmuştu ama paylaşımlarınızı çok özledim tekrar geldim.ayrıca elvira arkadaşıma çoook teşekkür ediyorum beni arayıp bulduğu için burdan uzak kaldığım günlerde aynı topic edasıyla msnde yazıştığı için

• Konu Sahibi EU2
yeniden hoş geldin aramıza

• Konu Sahibi EU2
hoşgeldin canım tekrardan aramıza

• Konu Sahibi EU2
hoşgeldin canım. Bız de merak ettik seni ama ulaşma şansımız olmadı. Tekrardan gelmene sevindik. Paylaşmlarını ve sohbetlerini bekliyoruz

• Konu Sahibi EU2

kk ailesine yeniden hosgeldin yeni bi merhaba canim
dilerimki hersey gönlünce olur insallah

• Konu Sahibi EU2
aa cok sevindim..
ben de haberlerini almıştım elviradan..
iyi yaptın geldin..

diğer konuda da resmen kabak senin başına patladı ya neyse..
biz paylaşımımıza bakalım...

teşekkürler arkadaşlar valla burası benim için ayrı bi önem taşıyo ilk hamileliğimi burda paylaşmıştım 2008 marttan beri burdayım açıkçası başka sitelerede takıldım ama burdaki tadı vermiyo burda gerçekten samimi arkadaşlar gibiyiz diğer olaydada haksızsam yanlış konuşup yanlış bilgiler verdiysem özür dilerim cahil anne konumuna düşmek en son isteyeceğim şeydir

hosgeldin tekrar aramiza cnm

öle bişey yoktu bence..
boşver unutalım gitsin zaten..
hepimiz adına tatsız bi anı oldu yaşananlar..

hoşgeldina.s.

teşekkürler hoşbulduk bencede önümüze bakalım elviranın dedği gibi neşeni kaybetceğine eşşeğini kaybet

teşekkürler hoşbulduk bencede önümüze bakalım elviranın dedği gibi neşeni kaybetceğine eşşeğini kaybet

alemsin wallahikaydirigubbakcemile3 neyse tekrar gelmişsin ya hoşgeldinnnn
ama keşke bu kadar uzak bırakmasaydın arayı .her şey geride kalıyoo canım.önemli olan bundan sonrası bizler için hayatımızın her anında

pişttttttttttt alinin anasıııııııı hoşgeldin canım benim.
kusuruma bakma pek bu aralar bu taraflara uğramıyordum
iyi yaptın gelmekle tekrar hoşgeldin.

her zaman eşşeğini kaybetcen neşeni kaybetmicen muckkkkk

sağol datlım hoşbulduk söylemiştin tkılmadığını neşemiz daim olsun:içelim:

hoşgeldin tekrarrrrrrrr.. bizde merak ediyoukkkkkk a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…