selam arkadaslar bende hamileyim

A

AEBOYBAY

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi AEBOYBAY
.....

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi AEBOYBAY
izlememeliydin canım..bazen merak etmek insanı korkutuyor..daha rahat olmasın iyi bir hamilellik için..söylemek kolay diyeceksin ama aynı şeyleri yaşar her hamile kadın..ben hiç izlememiştim bu tür şeyler..onun yerine nefes egzersizlerine,beslenme ile ilgili yazılara bakarak rahatlayabilirsin..saglıklı bir gebelik geçirirsin inş.

• Konu Sahibi AEBOYBAY
arkadaslar dün hamile oldugumu ögrendım ve ınternetten normal dogum ızledım kadını makas ıle uyustırmadan kesıyorlardı cok korktum psıkolojım cok ne yapabılırımmmm

canım allah tamamına erdirsin işallah..darısı bana ve tüm isteyenlere.ayrıca doğum videosuna gelince iğne vurmadan kesmiyorlar.bende seyrettim ama korkmuyorum hiç..

• Konu Sahibi AEBOYBAY
valla canım ben henüz hamile değilim bende ilk izlediğimde gözlerim karardı resmen tansiyonum düştü ve nerdeyse bayılcaktım kendimi yere attım ve 2 saat uyumuşum alla hepimizin bu yolda yardımcı olsun

• Konu Sahibi AEBOYBAY
canım bebeğin hayırlı olsun keşke izlemeseydin ama korkmana gerek yok illaki herkes kasilecek diye birşey yok birde zaten uyuşturucu iğne yapıldığını söylüyor herkes sen takma kafana sen üzülünce bebişinde üzülüyor onu düşün

• Konu Sahibi AEBOYBAY
canım öncelikle tebrikler soruna gelince ben normal doğum düşnüyorum ve hç korkmuyorum onun yerine daha güzel seylere yor kafanı

• Konu Sahibi AEBOYBAY
tebrikler cnm
bende izlemiştim hata yapmışım
ama zaman geçtikçe bebeğine yoğunlaşıyorsun
hareketlerini hissedince hele herşeyi unutursun

X