şeker yüklemesiyle ilgili bir soru

teacher3510

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
92
0
41
22 haftalık hamileyim doktorum 4 hafta sonra kontrole çağırdı ayrıca aç gelmemi söyledi şeker yüklemesi yapacakmış.ben 3 hafta sonra gitsem(25 haftalık)bir sorun cıkar mı? bu yüklemede mutlaka yapılması gereken bir hafta var mı?:1no2:

canım bende 23 haftalık hamileyim ve haftaya şeker yüklemesi yapılacak 24 ve 28 hafta arası yapılıyo diye biliyorum ben ?

ben yaptırmadım şart bişey değilki şekerle alakalı sorunun varmı başın falan dönüyormu tatlı yediğinde bana doktorum senin için hiç gerek yok dedi

canım 25 hafta da gıtmen fark etmez ama mutlaka yaptır ne olur ne olmaz erken teshıs hez zaman ıyıdır

Ben 26+5 de yaptırdım, 28. haftaya kadar yaptırabilirsin sorun olmaz.

Benim son değerim düşük çıktı, bilen varmı neden düşük çıkar.

ben yaptırmadım şart bişey değilki şekerle alakalı sorunun varmı başın falan dönüyormu tatlı yediğinde bana doktorum senin için hiç gerek yok dedi

nasıl doktorun gerek görmedi ki böğle bi testi .bence önemli arkadaşlar mutlaka yaptırın derim.benim gebeliğimde yüksek cııkmıştı.ve diyet yaptım.eğer bilmeydim belki sonuçları farklı olabilirdi.!

fark etmez bende 24 de yaptrdımm.ama sonuc 218 cıktı inanılmaz panık oldum..özel bır polıkılınıge yaptrdımve cok yuksek cıktıııııııı..yaptrcagınız yere cokkkkkkkkkkkkk dikkat edın..ben şişli özel dıyabetık hastanesıne yptrdım tekraradan sadece bu işi yapıolar...yakın olanlar baska yere gtmesın..sonuç çok önmliii kızlar.

ölü bebek dogumları.anı plesanta yırtılmaları ve ölü bebek doğumlarına sebep oluyo çokk önemlımş doktorum söledı sakın ihmal etmeyınnnnn

kızlar bu test önemli nasıl doktormuş öyle.benim şekerim yüksek çıktı bende diytteyim.eğer ölçtürmeseydim bebeği sağlıksız olacaktı.Allah korudu.kızlar ihmal etmeyin.28 haftaye keder yolu var

canım doktorun bu iki soruyla aslaaaaaaaaaaaaa anlayamaz idrarına kadar bakıolar öle anlıolar bu sorularla nasıl anlamış...buyuk rsk kesınlıkle yaptr derım asla ihmal etme ben 2 hafta kostum sadece yanlış sonuç yuzunden külfetli bi iş degıl ama ii bır yere yaptır...hihoyyyt

24+4 te yaptırdım canım ultrason ölçümüne göre, yani bugün, zaten 24-28 haftalarda olması gerekiyormuş.

canım doktorun bu iki soruyla aslaaaaaaaaaaaaa anlayamaz idrarına kadar bakıolar öle anlıolar bu sorularla nasıl anlamış...buyuk rsk kesınlıkle yaptr derım asla ihmal etme ben 2 hafta kostum sadece yanlış sonuç yuzunden külfetli bi iş degıl ama ii bır yere yaptır...hihoyyyt

geçti artık canım ya 34 haftadayım şimdilik bi sorunum yok ama inşallah bundan sonrada olmaz teşekkür ederim düşüncelerin için

bende yüksek olmasının iyi olmadığını duymustum .....
aaaa öyle deme benim hamilelik başladıgımdan bu yana yediğim tatlı ve çikolata bana seker olarak dönerse yanarım valla.:)hihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv:

dün sonucumu aldım 112 çıkmış, doktor gayet normal dedi hihoyyyt:CüvCüv:hihoyyyt

X