sehit ailelerine bassagli diliyorum

tuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2007
184
3
bugün pkk terör örgütü tarafindan karakola yapilan saldiri sonucu sehit düsen askerlerimizin ailelerine bassagli diliyorum ve allah sehitlerimizin mekanini cennet eder insallah

dilerim allahtan vatanimizi bölmek isteyen bütün herkesin belasini verir.sehitlerimizin kani yerde kalmaz insallah.yeter artik diyorum artik sehit vermeyelim canlarimiz yanmasin analar babalar esler cocuklar aglamasin.bu vatani bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.yillardir ugrasiyorlar bölmeye.gücünüz hicbir zaman yetmeyecektir.

Allahım hepimize sabır versin umarım en kısa zamanda sona erer. Dualarımızı esirgemeyelim lütfen

Dağda hayin k...t olacağıma...

Mezarda onurlu TÜRK olmayı tercih ederim!!!!

Eşim hakkari şemdinlide asker...bahsi geçen karakol ona 100 metre kadar uzaklikta:çok üzgünüm:...duyduğumuzda çok endişelendiksenağlama ama çok şükür aradi bizi..nasil bir duygudur yaşamayan bilemez:KK43:(bende bütün şehit kardeşlerimin ailelerine başsağliği diliyorum..allah sabir versin:1no2:..tabi onlarin ulaştiği mertebeyede saygi duyuyorum:çok üzgünüm:

Ben şehit ailelerine sabırlar diliyorum.çok büyük bir acı nasıl dayanılır...Allah'ım ailelerine sabır versin.bu hainlerinde Allah cezalarını versin.yeter artık.

X