Şehir hastanesinde doğum

asda1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
37
2
26
Merhaba ikiz gebeliğim mevcut özelde de devlette de hangi doktora gittiysem sezeryan doğum yapmam gerektiğini söylüyorlar . Sizce doğumu şehir hastanesinde mi yapmalıyım özel hastane de mi karar veremiyorum. Şehir hastanesinde doğum yapan var mı dikişleri nasıl oluyor ? Güzel bir şekilde ilgilenilir mi sizce ilk gebelik olduğu için ve ikiz olduğu için tedirginim

önemli olan dikiş konusunda hastaneden ziyade doktor. benim arkadasimim sezaryen sırasında bebeğin kafasını kestiler devlette🙄 ama bence doktor hatası yani, hastaneyle bir ilgisi yok. o yüzden yeni doğan yoğun bakımı oşan bir hastanede, iyi bir doktora gidin.

önemli olan dikiş konusunda hastaneden ziyade doktor. benim arkadasimim sezaryen sırasında bebeğin kafasını kestiler devlette🙄 ama bence doktor hatası yani, hastaneyle bir ilgisi yok. o yüzden yeni doğan yoğun bakımı oşan bir hastanede, iyi bir doktora gidin.
Hangi hastane de oldu

Merhaba ikiz gebeliğim mevcut özelde de devlette de hangi doktora gittiysem sezeryan doğum yapmam gerektiğini söylüyorlar . Sizce doğumu şehir hastanesinde mi yapmalıyım özel hastane de mi karar veremiyorum. Şehir hastanesinde doğum yapan var mı dikişleri nasıl oluyor ? Güzel bir şekilde ilgilenilir mi sizce ilk gebelik olduğu için ve ikiz olduğu için tedirginim
Siz normal doğum mu istiyorsunuz öylee gibi geldi bana. Hangi hastane donanımlıysa onu seçmelisiniz bşey olmazda ikiz gebelik her zaman biraz daha risklidir ya küvezdir falan yenidoğan ünitesi bunları araştırman lazım. Hangi ildesiniz

bebek iyi ya. öyle çok kesilmedi 2-3 cm falan yüzeysel bir sey. ama doktorlar veya ebe falan farketmedi. arkadasimin esi farketti. hemsirelere sorduğunda şaşırdılar sanki farketmemişler gibi. dikiş atıldı hemen. su an 10 aylık bir tosun 🥰
ay çok şükür. geçmiş olsun tekrardan :)

X