Sehir hastanelerinde burun estetigi

Cuzi de olsa bi sey odeniyormus. Ama ciddi bir sorunun yoksa devlet hastanesinde yaptiracagina hic yaptirma. Bazen insanin kendisi abartabiliyor, estetik gunumuzde adeta bi trend oldu, coook normal burunlar goruyorum ameliyat olmak isteyen. Devlette neden olma cunku yetenekli doktorlar zaten kendi yerini aciyor bu bir ya da ozel hastaneye daha fazla paraya transfer oluyorlar. Ikincisi iyi birini de bulabilirsin tabii ki ama yogunluktan senle surecte ne kadar ilgilenebilir onu da dusun. Bu boyle oldum bitti isi degilmis cunku. Takip onemli.

Cuzi de olsa bi sey odeniyormus. Ama ciddi bir sorunun yoksa devlet hastanesinde yaptiracagina hic yaptirma. Bazen insanin kendisi abartabiliyor, estetik gunumuzde adeta bi trend oldu, coook normal burunlar goruyorum ameliyat olmak isteyen. Devlette neden olma cunku yetenekli doktorlar zaten kendi yerini aciyor bu bir ya da ozel hastaneye daha fazla paraya transfer oluyorlar. Ikincisi iyi birini de bulabilirsin tabii ki ama yogunluktan senle surecte ne kadar ilgilenebilir onu da dusun. Bu boyle oldum bitti isi degilmis cunku. Takip onemli.
Valla öncesi sonrası atan biri vardı sende görmüşsündür öncesi sonrasından iyi büyük kriz psikolojik savaş

Teşekkür ederim

Benim burun içinde kemik egriligi var . Bu durum nefes almada sıkıntı yaratıyor. Özellikle grip olduğum zaman açamıyorum burnumu. Ve geceleri horlama da başladı çok yorgun uyanıyorum. Doktor eğrilik için zaten bir müdahale yapacak. Bu esnada azıcık da estetik yapacak:)

Benim burun içinde kemik egriligi var . Bu durum nefes almada sıkıntı yaratıyor. Özellikle grip olduğum zaman açamıyorum burnumu. Ve geceleri horlama da başladı çok yorgun uyanıyorum. Doktor eğrilik için zaten bir müdahale yapacak. Bu esnada azıcık da estetik yapacak:)
bende de ayni sikinti vardi, zor biliyorum, iki adim atsan yoruluyorsun bir de nefes alamadigindan, beni boyle yollarda sisman insanlar falan sollar gecerdi. Ben de nefes nefese kalirdim. Ama bence ozel bi doktor bul. O azicik estetik dedigin sey azicik degil :)
Anliyorum seni ama surec uzun bir surec. Sorunlar yasayabilirsin, sorun zannedersin ama degildir yani yine danisman gereken zamanlar olur, doktor surekli seni takip edeceginden bazi durumlari erken fark eder vs. Bu islerde ozel hastane diyorum. Takip onemli cunku. Ha sen cok sansli olursun, hic sorun yasamazsin o da olabilir ama isini yaz tut derim. Bir de devlet hastanesi cok oteliyor yogunluktan tabii ki. Ozellerde bile bazi doktorlar cok dolu oluyor ama o kadar olmaz tabii gene.

Bir de o egrilik disa da yansimis durumdaysa coook iyi bir doktor bulmalisin. Hepsi yapamiyor o isi. Burada magdurlari okuyorum o konuda.

X