şeh-i Muhabbete Hoşgeldiniz...

kıslaaar hayırsız arkadaşınız geldii:kedi:nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar. teyzeleri bizmkilerin ikiside kızmış. allahın izni ile iki kız geliyor. öpüyorum hepinizi

cnm benım ne zamandır bakınıyorum bısey yazdınızmı dıye ıyı oldu senden haber aldıgım.
gözün aydın kızların cok tatlı olur 2 kız süper bişey şirin şirin giydirirsin onları allahım sağlıkl akucagına verir inş
cnm bende yarın rahim filmine giriyorum. inş. tüplerde sorun yoktur.
ben bu son zamanlarda cok kafaya taktıgım için yumurtalarımın gelişmesi bozuldu. 15 mm de kaldı bu ay klomene baslamadan oncede dr rahım fılmını ıstedı. bunun sonucuna gore klomene baslıycak bakalım.
ne olur dua et cnm

bubuş canım nasılsın rahim filmini çektirdinmi inşallah kolay olmuştur ve temiz çıkmıştır. herşey gönlünce olsun canım..

bubuş canım nasılsın rahim filmini çektirdinmi inşallah kolay olmuştur ve temiz çıkmıştır. herşey gönlünce olsun canım..

CNM iyiyim sağol rahim filmimde tüpler açık çıktı yalnız ilk ilaç verilirken tuhaf bişey oldu dr ilk ilacı gönderiyorum biraz sancın olacak dedi tamam dedim zaten o alet olduğu sürece başka acıya gerek yok. neyse sonra ilacı verdi. cok sancım olmadı o arada röntgen çekildi. dr geldi baktı aa ilaç gerimi geliyo yoksa dedi. biraz daha baktı yok yok geçti tamam dedi. ben tabi ağladım ağlıycam.zaten gerginim.
sanki bana şey gibi geldi. hafif yapışıklıklığı acıyomusya ilkinde bir takılma olduda sonra acarakmı geçti acaba. ikinci verdiği ilaç yaka yaka geçti valla onu cok net hissettim.
çok şükür iki tarafta açık cıktı. şimdi eşimde bi test daha yaptırcak.sonra bakıcaz artık.yumurta takibi falan.
senin nasıl gidiyor iyisin inş.

bubuş canım temiz çıktığına sevindim. benimde pek ağrıamaıştı ağrı eşiği ile ilgili bişey sanırım..

atatanem canım 19. hafta göbişim var onu ekliyorum..

Son düzenleme:
canım maşallah hem sana hem bebişlerine nazar değmesin sağlıkla kucağına al inşallah

bubuşum napıyon ravzoş nerelerde ben pek yazmaya vakit bulamıyorum benim oğlan emekliyo bayadır şimdi yürümeye yelteniyo habire peşindeyim çok tatlı oldu bir görseniz tatile gittik bütün çeşmeyi aşık etti kendine sevmeyen mıncıklamayan kalmadı sıpamı:)))

kizlarr bende yeni geldim sayilir turkiyeden benden yeni haberler yokk asil sizde ben sik sik bakiyorum okuyorumm sizleri..bubusu ve wavyi cok merak ettim dogrusu..kendinize iyi bakin hayirli ramazanlar:1hug:

cnm bayadır görüşemiyoruz ben dr işlerini bayağı hızlandırdım 3 ay önce normal ilaçsız yumurta takibi yaptırdım yumurtlamadığım ortaya çıktı. sonraki ay hsg çektirdim çok şükür tüpler açık çıktı. sonra klomene basladım + çatlatma iğnesi gecen ay olmadı bu ay 2. kez basladım eşimede hafta sonu test yaptırdık sonuçları cok güzel çıktı bu ay yumurta büyüdü yarın iğnem var allah izin verirse olacak inş. artık çünkü biz herşeyi denk getirdik gerisi allahın ol demesine kaldı. işte böyle kızlar

atatanem zaten oğluşunun resminden ilk doğduğunda demiştik cok can yakar diye.
cnm benim maşallah allahım sağlık versin

wavycim sen napıyosun ne kadar kaldı doğuma nasılsın bebişler nasıl.

ravzanurcum sendende hayırlı haberler bekliyoruz artık sizleri çok öpüyorum bana dua edin lütfen olurmu??:1hug:

kızlar selammm ben geldim wavy hamişmi cok sevindim yaf ben oğlumu büyüttüm biraz şimdide calışmaya başladım sizden naber cok özledim hepinizi cok merak ediyorum başka kimlerde ne değişiklikler var süleyin bakam

cnm hoşgeldin maaşallah cok tatlı oğlun cnm benim.allah sağlık versin.

waycim ikizlere hamileydi en son görüştüğümüzde doğuma cok az kalmıstı. ama baydır onunlada görüşemiyoruz.
ben klomen + çatlatma iğnesi kullandım 3 ay herşey yolundaydı ama olmadı allahın takdiri eşiminde sonuçlerı düzeldi. bende dr a giderken cok stres oldum cok kaptırdım kendimi
aralıktan beri ara verdim kafamı topluyorum bahara kadar dr falan gitmiycem.
bu ay hiç gün falan saymadım sonra yumuertlama akıntımı görünce ilşki oldu
sonraki haftasından beride göğüslerim şişti.kasıklarım ağrıyor. daha adetime 10 günden fazla var allah hayırlısını versin.bakalım umudumuzu kaybetmedik.

ravzanur da benim gibi beklemede şimdilik inşallah en kısa zamanda hayırlı haberini alırız.

valla bende artık arada giriyorum kendimi çok kaptırmamak için.
sen nasılsın neler yaptın doğumun falan nasıl geçti ??:1hug:

kızlar selam napıyosunuz ne var ne yok wavy den haber va r mı oldumu bebiişleri sizden ne haber

kızlar ben bu ay aşılama yaptırdım dün test koca bir 0 cıktı aksamada adet oldum.
ayyy deli olcam herşey cok iyi sözüm ona. işte allah kısmet etmeyince.

sizler nasdılsınız görüşelim yaaa ara sıra yazın
bi ben birde ravzanur kaldık böyle uğraşıyoruz..
hepinizi öpüyorum. minişleride ...

kızlar napıyosunuz ne var neyok üzülme canım herşeyin hayırlısı allah hayırlısını hayırlı zamanda versin inşallah ben çalışıyorum oğlum iyi büyüyo annanesinin canını okuyo düğün yapcaz elti alıyorum kızlar oynacam ama yalnız cok kilo aldım veremiyorum :sinifsinif:

KIZLAR NAPIYONUZ ben benim canavarla boğuşuyorum mahvediyor beni eridim walla görseniz iğne ipliğe döndüm çok yoruluyorum allahtan gece uykuları düzeldi hiç uyanmıyor sizler neler yapıyorsunuz hepinizi çok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…