şeh-i Muhabbete Hoşgeldiniz...

KISLAAAAR DÜN 10. GÜNÜMDÜ DAYANAMADIM KAN TESTİ YAPTIRDIM. VE 100,9 HAMİLEYİMMMM:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cooooooooooooooooooooooooooookkkkk sevindimm canimmmmm .delikafadulden:teytey:ya inan cok sevindimm allahimmm ne diyeyimm simdi bennn butunn guzelliklerr hepp seninle olsun canimm benimmya.Şenizbakk kendine dikkat et tamam mi.ben sana demedimmi :Saruboceq:allahimmbeisini senii korusun yarabbimm ..
bubuss ben i daha heyecanandimkizz .sende uzulme canimm akk hamis olmaya basladikk demek zamani var.en yakin zamanda yaraimm bizede nasip etsin:Saruboceq:en ucret vermiyorumm iz burda sigorta oduyoo calisiyoruz ya ek ucret yok sairimm ama ozell senin gibi durumlari inan ilmiyorum guzelimm kendine iyi bakk canlaromm benimmmm:lepi:

Şeh-i Muhabbete bende katılmak istiyorum kızlarrdelikafadulden

cnm benim bizde seni çok seviyoruz bitanem..senin şimdi tüpmü oldu aşılamamı oldu.ben o ayrıntıyı atlamısımm kendi derdimden.en son aşılama olacak demiştin sanki.neyse oldu ya önemlisi o.
bende sitede bayağı araştırdım morfoloji 2 cıkıyo ama yükseltenler var.
keçiboynuzu alıyım diyorum.bayağı işe yarıyomus.bilmiyorum ama şimdi ne aşılama ne tüp düşünmüyorum hazır değilim sanki.bugün akşam randevumuz var yarayı donduracaklar.eşiminde sonucuna ne diyecek bakalım doktor.ne düşüneceğimi bilmiyorum ne olur dua et cnm bana..kendine iyi bak yiğenimizede öptüm:1hug:

canim tum duaölarimiz seninle emin oll hadi insallah hayirli haberlerlegelirsin cnimŞenizkendini fazla yorma cok dusumemeye calis pozitif ol tamam bitanem hadi allaha emanet olŞeniz

Ravzanur canım çok sağol bitanem. inanın sevginizi ve sevincinizi içimde hissettim. allahım tez zamanda sizede nasip etsin inşallah..
Bubuş canım aşılama başarısız oldu benim. micro yaptık canım.. Keçiboynuzu sayıyı arttırıyor canım havuç morfolojiyi düzeltiyor ve sayyı arttırıyor. katı meyve sıkacağın yoksa al ve her akşam sık eşine bir bardak içir. 1,5 ay içirdim eşime dr bile şaşırdı tüp için örnek alındığında tamamen düzelmiş sayısı iki katı artmıştı:)) denemeye değer bence:))

öpüyom hepinizi

doğru hissetmişsin cnm valla cok sevındım.bende heyecanlıyım bakalım neler olacak
yarın yazarım.
hemen havuc suyuna baslıyorum cnm öptm

tabiki katilabilirsin canimm n demekŞenizama biz urada sadece 4 arkadasiz canin sikilmasin sonraakaydirigubbakcemile5hadi hosgeldinn opuyorum seni insallahmemnuun kalirsin:1hug:

Estagfirullah canım benim 4 tane daha arkadaşım oluryerimseniben

kıslaaar ikinci değerim 352,4allahım sağlıkla gelir bebişim inşallah:))

masallah bak ne güzel ikiye katlamış demekki normal hamilelik ohh çokk şükür..
allahım sana ve isteyen herkese sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versin inşallah..çok öptm

masallah bak ne güzel ikiye katlamış demekki normal hamilelik ohh çokk şükür..
allahım sana ve isteyen herkese sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versin inşallah..çok öptm

amin bubuşum amin. allahım isteyen herkese nasip etsin. tez zamanda darısı başınıza inşallah..:1hug:

amin bubuşum amin. allahım isteyen herkese nasip etsin. tez zamanda darısı başınıza inşallah..:1hug:
kizlarr vallahii yazdiklarinizi okudukca burnum un diregi sizladi gozlerim yasardii en inan cokk sevindimm wavyy inan buna yanimda olsann sarilip opsem aglasammm icimden boyle geliyoo
bubusumm insallah guzelimm bizde gorcez bu gunlerii insallahhh ay sabirsizlaniyorumm yaa allahimm bize guc kuvvett sabir verr yarabbimmm.cokk hassas oldum bu konudaaa:CüvCüv:

kzılar slm.
dün dr a gittik ben gayet hazır bi şekilde yara dondurulacak dıye ama işlem yapılmadı.
eşimin morfolojisi %2 çıktı dr tekrar buna yönelik ilaç yazdı 4 tane.
evicap bebek aspirini falan
2 ay bunları kullanacak.sonra tekrar test yapılacak. 7-8 aylık bir tedavi dönemine hazır olun dedi.
ufff allahım neden bu kadar zor.
sonunda değerler değişebilirde aynıda kalabilir dedi.
aşılama ile çözebiliriz en son ihtimal dedi ama ben hiç hazır değilim.yaaa ne olur dua edin.:1hug:

canimm dualarimm senii le kendine dikkat ett cok stres yapma ee bizimm melekler biraz nazli olcak galia baksaana gozlerimizz hep yollarda kalio degilmii . saglik olsun tedavi insallah sonuc verir canim ak wavy nasil hamis olduu olcak bizimde melegimiz ubusumm benimm seni cak seviyorumm:1hug:

KISLAAAAR DÜN 10. GÜNÜMDÜ DAYANAMADIM KAN TESTİ YAPTIRDIM. VE 100,9 HAMİLEYİMMMM:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canıııııııııııııııııııııım tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer walla siteye girerken içimden dedim şu kızlardan artık bebek haberi alsam keşke diye dua ettim bi baktım sende bebek takvimi gözlerime inanamadım.çok mutlu oldum tatlım yaaa.s. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.kendine çok dikkat et bak 3 ay gezme tozma iş güç yok yat dinlen.yavrumuza iyi bak ona göre:))

ravzacım sendemi hamilesin canım sende de takvim gördüm ama hamileyim falan yazmamışsın merak ettim.bubuşcum inşallah seninde güzel haberlerini alıcaz.üzülme canım herşeyin başı sabır.sabredince allah mükafatını veriyor.hepinizi tek tek öpüyorum ve minik konuğumuza aramıza hoşgeldin diyorum teyzelerin seni çok seviyor tatlım :asigim:

EVET HERALDE AMA İŞTE İNSAN KÖTÜ Bİ SONUÇLA KARSILASINCA YIKILIYOR ÖNCE.BUGÜN DAHA İYİYİZ.DÜN KARAR VERDİK BU ALDIĞIMIZ İLAÇLARI KULLANIP KENDİMİZ İLK GİTTİĞİMİZ YERE TESTE GİDİCEZ BU DOKTORLARIN YÖNLENDİRDİĞİ LAB LAR SANKİ DANISIKLI DÖVÜŞ GİBİ.ARADA DAĞLAR KADAR FARK VAR HİÇ MANTIGIMIZ ALMADI.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ÖPTMMM CNM:1hug:

canimm insallah ama hamis degilimm o bekledigim takvimm kucuk cekirdegimizi bekliyoz gelmesini yanii ..ubusla en kaldimm insallah en yakin zaman da o haberi izde verecegizz .. canimm atu n yapiyoo ee ir resmini koyda akalimm yakisiklimiza canimm yeni resim varsa koy tamam mii .. hadi herkesi optummmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…