Şeftali tonu allık önerin lütfen

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam arkadaşalr uzun zamandır allık almak ıstıyorum tam ne alacagıma karar verdım yok bulamıyorum the balm hot mama allık..35 tl ımıs ama sık ındırıme gırıyor dıye o fıyata almak ıstemedım 14 subatta da bugunde bulamadım ...sızın onerebılecegınız bır allık varmı hafııf sımlı seftalı tonu fıyatı 35 ı gecmeyecek ...lorealın allıkları nasıl yada alıx avıenın...yoksa hot mama alayımmı....

The balm bence cok iyi soylediklerinin arasinda.pembe tonlarinda olani almistim. Bende tam bir allik hastaligi var:) ve bir fondeten kadar da onemli oldugunu dusunuyrm. Pahali demezsen ki deme ihtimalin cok yuksek dun sephorada gordum. Benefitin alliklarini resmen asik oldumm:)

Flormar Pretty P111 benim çok sevdiğim bir şeftali. Simli değil gerçi ama cilde çok yakışıyor. Uygun fiyatlı bir alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Maybelline dream touch kullanıyorum fiyatını tam hatırlamıyorum ama 20'yi geçmez memnunum ben:)

The balm allık fiyatları sürekli değişiyor . Bir ara evet 35 tl idi . Ama şimdi 20 tl . Hot mama dışında uygun allık olarak , rimmel london 111 coral allığı . tam şeftali tonunda sedefli bir allıktır .

Son düzenleme:
loraelin şeftali allığı çok güzel, fiyatı 45-tl.
ama pastelinkilerde şu an kampanya varmış, aynı boyutlarda allığı 10-tl ye alabilirsin
ben aldım bi tane

Flormar P113 Şahane! Artık hep bunu kullanıcam :) AVM den alırsan fiyatı 12tl falan ama bizim markette %50 indirimle 6tl ye almıştım geçen gün.

pastelin spring blush on alılığının 15 numarası çok güzel bir allık bence fiyatıda 9.90 =)

pastelin spring blush on alılığının 15 numarası çok güzel bir allık bence fiyatıda 9.90 =)

dün aldım gercekten cok guzel en kısa zamnada pembesınıde alıcam....herkese tavsıye ederım...öneren arkadasa tesekkurler....

pastelin spring allığının pembesinden var bende çok güzel ama balmın allıkları daha güzel
geçen haftasonu gratiste indirim vardı bende balımım 2 allığını bir allık fiyatına aldım toplam 27 lira
istersen bir bak indirim devam ediyorsa kaçırma gerçekten hem bitkiseller hemde kalıcılar

ahhh ahhhh yaramı actın burada gratıs olsa ben neler alıcam ama yok o kadar alakasız yerlerde var ama burada yok burdan ındırımlerı gorup alamıyorum the balm dan hot mama var bende cok guzel cok memnunum ancak gratıs olan bıyere gıdersem ındırımsızde olsa alacagım bırsuru şey var.....

gratisin indirimlerini takip et , o zamanda gidebileceğin en yakın gratise git doldur doldurabildiğin kadar balm ürünleri çok güzel

aynı dediğn gibi hafif simli şeftali, ben onu kullanıyorum. fiyatı da 30 falandır sanırım daha fazla olduğunu düşünmüyorum.

the balm ın jel allıklarında şeftali olanı (3 renk var pembe, kırmızı, şeftali) çok güzel ve doğal fiyatı da 30 u geçmez.

Flormarın var çift renkli pembe-şeftali, Pembesi koyu ama şeftalisi harika... Çantamda kırılmış ikisi de numarasını da hiç bilmiyırum ama gördüğüm en güzel şeftali tonuydu diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…