Şeffaf su gibi akıntı neden olur?

turuncusev

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
160
37
27
Kızlar yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçti ama iç çamaşırımı ıslatan bildiğiniz altıma kaçırmışım gibi hissettiren şeffaf su gibi akıntım oldu. Bu konu ile ilgili bazı yazıları okudum ama anlayamadım daha önce hiç başıma gelmemişti. Adetmi olucam yoksa hamilelik belirtisimi ? Bu arada tek belirtim hafif göğüs ağrıısı ve sağ kasıkta batma

Adetle hamilelik belirtisi hemen hemen aynı olduğu için ayırt etmek zor,bende de oluyo böyle akıntı bence normal eğer çok rahatsız ederse bi doktora görünün

Canım benim daha önce gebelik kayıplarım oldu hem gebelik zamanı hemde adet zamanları olur bu dediğin Oyüzden gebelikten diyemem yani bende geçen pazartesi günü gördüm yumurtlama değerlendirdim Şuan benimde öyle akıntım var ama işte gebelik diyemiyor insan

Benimde daha önce bir kimyasalım oldu ama onda kupkuruydum hiç akıntım olmadı. Aslında şimdide kuruydum ama dünden beri böyle su gibi akıntım var endişelendim acıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…