Sedef Kıvanç’ın “Sedef’in Diyeti” Kitabı Hakkında Neler Söylersiniz?

hicranyoruk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
1
0
38
Sedef Kıvanç bir beslenme uzmanı. Türkiye’nin de ilk Master Shef’i. Yıllarca çok ünlü otellerde yemekler yapmış ayrıca birçok ünlüye ve politikacıya bu yemekleri tattırmış bir uzman. Tüm gıdaların besin değerlerini ve faydalarını, zararlarını biliyor. Kendi geliştirdiği bir yöntemle 40 kilo verdi. Kitabı okuyan var mı? Kitap hakkında neler söylemek istersiniz? Tüm yüksek kalorili gıdalar düşük kalorili gıdalarla değişerek aynı lezzeti koruyabiliyor mu? Kilo vermek aslında sadece sağlık ve estetik kaygısı değil bunun altında yatan gerçek sebeplerle yüzleşmek değil midir asıl gerçek?

Motivasyon sorununuz mu var? Bunu çözmek sizin elinizde. Kararlılıktan dönmeye her an hazırım mı diyorsunuz? Asla dönmeyin.

Sedef Kıvanç yemek yemeyi çok seviyordu. Tüm kilo veren gıdaların lezzetini, az kalorili gıdalarla değiştirdi ve sağlıklı kilo verdi. Yaşam kalitesinden ödün vermeden başardı.

araştırma yaptım bayağı ilginç geldi arkadaşlar buraya kadar konusu geldiğine göre bence alınması gerekli diye düşünüyorum bakalım kısmetse en kısa zamanda alacağım. Aldığımda okuyup detayı sizlerle paylaşırım mutlu kalın

Ben almıştım değerli arkadaşlar bu kitabı dandikkitaplar.com üzerinden satın alabilirsiniz. Bu arada gerçekten faydasız bir kitap

Son düzenleyen: Moderatör:
X