Sedasyon

Cemilemhayat

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2016
50
4
30
Labioplasti ameliyatını doktorum sedasyon ile yapalım dedi bu yöntem zararlı mı bir olan var mı?? Hafif uyku hali ..lokal değil de..dolu haber okıyoruz uyuyup uyanamayanlar ölenler..bu yöntem nasıl bir şey bilen var mı..

Bu yöntem ile kürtaj olmuştum. Cok rahat gecmişti hiçbir şey hissetmiyorsun bunda uyanamamak gibi bir şey yok genel anestezi değil

Tup bebek tedavisinde yumurta toplama işlemi sırasında sedasyon bir
Veriliyormuş sanırım, 1 ay sonra falan sedasyon la tanışmış olacağım. Panik atak hastasıyım, ve çok korkuyorum.nasıl oluyor neler hissediliyor verildiği anda direk bayılma şeklinde bir uyumamı oluyor yada yavaş yavaş sakince mi uyumuyor bana yardımcı olacak olan var mi

Şu sedasyonu bana ayrıntılarıyla anlatacak olan var mı acaba çok korkuuorjm
Selam canım şu an seninle aynı durumdayım yarın sabah sedasyon ile yumurta toplatıcam ve panik atağım var. İşlem sırasında ağrı acı hissettin mi? Çok korkuyorum inşallah mesajı görürsün..uyuyamama ihtimali var mı acaba..

Uyumama ihtimali milyonda bir var ayrica anestezi uzmani devamli yanimizda oluyor. Hic korkmayin. Duanizi Edin ve kac yumurta toplanacak ona konsantre olun

Kızlar Sedasyon damar yoluyla kandan uyuşma amaçlı verilen ve tam baygınlık sağlayan bir yöntem.Kısa süreli işlemlerde yapılıyor genelde yarım saat-45 dk.gibi.Güvenilir bir yöntem.3 sefer sedasyon aldım..

Vallahi hiç de korktuğum gibi değilmiş . sedasyon almadan önce bacaklarım nasıl titriyordu anlatamam..resmen panik atak geçirdim zangır zangır..ama işlem sırasında hiç1şey hissetmedim..arada 1 kez uyanır gibi oldum sonra galiba doktor uyanıyor 1 doz daha yapın gibi birşey söyledi..başka da birşey hatırlamıyorum. Uyudum uyandım işlem bitmişti çok şükür..... çok saolun kızlar siz de destek oldunuz.. şimdi biraz kanamam var sanki adetin 1. Günü gibi..adet sancısı gibi değil de yumurtalık sancısı gibi ağrı oldu bende..

Evet sanci ve kanama normal. Yaklasik 1 hafta icinde adet olacaksin. Korkma sakin. Transfer ne Zaman olacak kismetse

Herhalde tutarsa cumartesi falan olabilir canım.. bu arada ben malesef gebelikte ilaç da kullanmak zorundayım..hem kalpte mvp var bende hem de panik ataktan dokayı remeron kullanıyorum. İşim çok zor yani..Allah tüm anne adaylarının yardımcısı olsun..biz korktukça sınavımız da böyle oluyor işte galiba ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…