Gelinlik Modelleri Seçtiğim gelinlik sizce nasıl ?

kuzum ay lutfen yanlış anlama sen çok hoş zarif gözukuyosun ama sankı kılolu göstermiş

kuzum ay lutfen yanlış anlama sen çok hoş zarif gözukuyosun ama sankı kılolu göstermiş
ayy yok niye yanlış anlayayım her yoruma açığım oyüzden buraya koydum resmini kilolu göstermesinin sebebi gelinliğin üst vücut boyu kısa oyüzden bana dikilen daha aşağıdan başlicak eteği bu sayede belim ortaya çıkcak daha ince bi görüntü olcak yani ben öyle ümit ediyorum gelinlik daha bitmediği için kesin bişey söyleyemem tabi :) teşekkür ederim yorumunuz için

aaa öyle olursa çok güzel olur bak :)

gelinliğimin son hali albümümde kızlar :)

satmayı düşünüyorum evde yer kaplamasının alemi yok ilgilenen olursa mesaj atabilir :)

Bu sayfada gördüğüm en güzel gelinliklerden biri çok guzel:) yalnız omuz yapiniz çok geniş değil o yüzden tulden askılarla daha güzel görünür :)

Bu sayfada gördüğüm en güzel gelinliklerden biri çok guzel:) yalnız omuz yapiniz çok geniş değil o yüzden tulden askılarla daha güzel görünür :)
çok teşekkür ederim
gelinliğin son hali 5. sayfada orda tülden askılı halini görebilirsiniz

Şimdi gördüm cnm çok güzel olmuş. Sacinizida çok beğendim benimde dugunum var eylülde sacinizin arkasindan fln net olduğu fotolarinız var mı ☺
teşekkür ederim :)) sizinde hayırlı olsun şimdiden
siz diyince baktımda telefonuma hiç saçımın arkadan resmi yok
ama anlatabilirim.. arkası dağınık topuz yani önce saçlarıma maşa yapıldı ve ensede toplandı yanlar ayrılarak ( bu arada saçlarım belime kadar geliyo uzun oyüzden ensede topuz istedim kafam çok ağır olmasın diye ) topuzun üstlerinden örgüler geçiyo fotoğrafçının çektiği resimler daha çıkmadı bu ay sonu çıkıcak eğer orda varsa koyarım buraya sizin için

Tsk ederim koyarsaniz eylüle kadar çok sevinirim :) çünkü çok kararsizim saç konusunda ve kötü olmasından çok korkuyorum