Göz Makyajı Secret age kirpik uzatan serum ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Hiç ama hiç memnun kalmadım, reklama kandım getirttim. Bir tane istedim o size yetmez çabuk biter dediler iki siparişe ikna ettiler. Sözde 20 günde etkisini gösterecekti. Hiç bir değişiklik olmadı. Ayrıca en az kırk gün oldu hala bir tüp bitmedi. Benden söylemesi bayanlar

aynen gündüz evdeyken sürdüğüm zaman gözlerim yanıyor ve ağrlaşıyor. bu yüzden ben gece yatmadan önce yüzümü yıkadıktan sonra yine doa marka sabunuyla hatta :) Küçük cam eski bi krem kutuma ECZANEDEN ALDIĞIM e vitaminiyle 2-3 damla hint yağıyla karıştırıp parmağımla gözümü kapatıp sürüyorum diplerine. o zaman gözüne kaçmıyor.sonra gözünün kenarlarınıda pamukla sil göz bandını tak uyu. gece daha iyi işlermiş hem herşey. bende gece sabaha kadar hep bekletirim.. 10 gün yap bak farkını hissedersin..

kesinlikle inanmayın kızlar.ben kullandım hem de düzeni bir şekilde.paranıza yazık olur.hiç işe yaramadı.ben de ikbal hanıma güvenerek almıştım.ayrıca sitesine de yorumlar kısmına yorumumu yazdım fakat olumsuz olduğu için yayınlanmıyorr

nerdeseınız secret age ırpık serumu kullanna arklar yaw beklıyoruz :26::26::18::18:

Bende aldım ilk kullanmaya başladığımda her sürüşümde kaşımı ve kirpiğimi döktü(güya dökülmeyecekti).yinede bi umut devam ettim şimdi 1 ay oldu belki 1 ayıda geçti ne kaşım nede kirpiğimde en ufak bi değişiklik oldu.Yani fos çıktı.bende burdaki yorumlara bakıp aldım kimi 1 hafta kullanmış etki etmiş diye.Gerçek şuki paranı sokağa atmak sadece.boşuna almayın

yaaa arkadaşlar bende 1-2 hafta içinde sipariş vercem hem o kil maskesini ve kas kirpik serumunu .. bitanesi kaça aldınız onuda söylermısınız kargo fıyatı fallaann!

Merhaba Arkadaşlar ,

Ben yaklaşık 2 ay önce secret age kaş kirpik serumu ve kil maskesi aldım. 4 adet kil maskesi 2 adette kaş kirpik serumu aldım. 200 tl falan ödedim sanırım ama tam olarak hatırlamıyorum. Kaş kirpik serumunu 1 kür dedikleri 2 ay kullandım. Kızlar gerçekten inanılmaz kıl çıkartıyor. Kaşlarımın üzerine kaçırmışım biraz orada bile kıl çıkardı. kirpiklerimde ve kaşlarımda çok ciddi fark oldu. Kil maskesi de hayatımda kullandığım en güzel maske

kızlar bende secret age kaş kirpik serumunu 2 aydan fazladır kullanıyorum. Ben reklam falan görmedim şimdi sizden duydum reklamının tv de de döndüğünü akşam sadece tv izliyorum hiçbir reklamda akşamları görmedim. Bana makyöz bir arkadaşım vardı baya meşhur ünlülerin falan makyajlarını yapıyor. O söyledi birçok ünlü kullanıyor çok güzelmiş sende al diye. Bende internet sitelerinden 2 adet sipariş verdim. normalde 2 ay da 2 tüp bitmeliymiş ama ben çok düzenli kullanamadım o yüzden 2 ayı geçti ama daha bitmedi. Ben çok memnun kaldım. Kaşlarımın arasında beyaz beyaz gözüken boşluklar vardı hepsi doldu. Kirpiklerimde uzadı yani artık elleyince neden bilmiyorum ama daha sert sert geliyor elime daha gür ve kalın oldu. Eğer ihtiyacınız varsa hemen alın derim.

Bayanlar kesinlikle secret age i tavsiye etmiyorum Çok düzenli bir şekilde 1 ay boyunca kullandım hiçbir uzama olmamasına karşın bir de var olanlar dökülmeye başladı. Keşke almasaydım. Yine burada okudum ve birinin yorumu olumluydu bu nedenle aldım. Ben de kullanırsam olumlu yada olumsuz yazacam demiştim.Neticede kullandım ve sonuç olumsuz kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…