Göz Makyajı Secret age kirpik uzatan serum ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mervemervemerve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2011
4.230
95
bu serum hakkında bılgısı olan kullnan var mı ? su an pıyasada gecıcı bı sure tanıtımamaclı 59 tlymıs
bugun reklamlarda gordum ıkbal gurpınar tanıtıyodu :
ben onceden takma kırpık kullnıyodum her gun tvye cıktıgım ıcıın o yuzden aslında benımıcın yapılmıs bı urun falan dedı gunde ıkı kere kullnıyomus temız kas kırpıklerıne surmus sımdı rımelsız cıkmıyorum dıyodu cok memnunkalmıs o bayanı da severım ınanasak mı kı ? :26::26:

resmı su serumun :

$pr_01_43_min.jpg

bu arada resım alıntıdır.

Son düzenleme:
Secret age kirpik serumunu ben de çok merak ediyorum.İkbal Gürpınar çok övüyor ama açıkcası artık kimseye güvenim kalmadı.Her yeni çıkan ürünü övüyorlar.Binbir umutla aldığım ürünler malesef dedikleri kadar bir etki yapmadı.Hep reklam,para tuzağı.Her seferinde boşa harcanmış bir zaman ve para kaybı,hüsran ile sonuçlandı.Artık gerçekten denenmiş,güvenilir kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.Bu ürünü deneyip de gerçekten memnun kalan olduysa veya memnun kalmadıysa bile sonuçlarını bizimle paylaşsın.Bizde ona göre alalım veya almayalım.Kullananların yorumlarını(gerçekci) bekliyoruz.

nerdeseınız secret age ırpık serumu kullanna arklar yaw beklıyoruz :26::26::18::18:

Ben aldım 3 haftadır kullanıyorum. Benim gibi birinde işe yaradı. Şaşırdım doğrusu, çünkü benim kaşım ve kirpiğim doğuştan çok azdı. Son aylarda da birçok sıkıntı yaşadığım için döküldü. Doktora gittim strestendir geçer dedi. Televizyonda da reklamını görünce alayım dedim. Dökülmeyi hemen 1 haftada durdurdu. Alırken 2 ay düzenli kullanmak gerekir dediler. Ben 3 haftadır düzenli kullanıyorum ve kaş ve kirpik dökülmesi sorunum ortadan kalktı. Ciddi bir dolgunlaşma da var. İnşallah biraz daha kullanınca daha çok uzatır. Şimdilik düşüncelerim böyle. Benim gibi sıkıntılı bir insanda bile etki gösterdi. Bitirdikten sonra bir set daha almak istiyorum. Düşüncelerimi onu bitirince de söylerim.

Bu arada kutunun içinden bir rimel fırçası çıktı. Çok çok beğendim. Çok yumuşak ve tel tel yapıyor kirpikleri. Arayıp tek istedim ama tek satmadıklarını söylediler. Kutunun içine el değmeden konduğu için açıp veremezlermiş. Belki de ürünleri önceden aldım diye vermediler bilmiyorum. Sipariş verirseniz bence yanında bir tane de fazla almayı deneyin.

aylaersoz arkadaşım.Herşeyden önce teşekkürler yorumun için.Benim alt kirpiğim hiç yok denecek kadar az.Özellikle uzatmasından çok gürleştirmesine ihtiyacım var.Gerçekten kirpikte gürleşme oldu mu?Daha önce eeose de kullandım.Ama gürleştirmeye bir etkisi olmadı.Kullandıkça yorumlarını yaz lütfen.Ayrıca başka kullanan arkadaşlarında yorumlarını bekliyoruz lütfen.

Ben aldım 3 haftadır kullanıyorum. Benim gibi birinde işe yaradı. Şaşırdım doğrusu, çünkü benim kaşım ve kirpiğim doğuştan çok azdı. Son aylarda da birçok sıkıntı yaşadığım için döküldü. Doktora gittim strestendir geçer dedi. Televizyonda da reklamını görünce alayım dedim. Dökülmeyi hemen 1 haftada durdurdu. Alırken 2 ay düzenli kullanmak gerekir dediler. Ben 3 haftadır düzenli kullanıyorum ve kaş ve kirpik dökülmesi sorunum ortadan kalktı. Ciddi bir dolgunlaşma da var. İnşallah biraz daha kullanınca daha çok uzatır. Şimdilik düşüncelerim böyle. Benim gibi sıkıntılı bir insanda bile etki gösterdi. Bitirdikten sonra bir set daha almak istiyorum. Düşüncelerimi onu bitirince de söylerim.

Bu arada kutunun içinden bir rimel fırçası çıktı. Çok çok beğendim. Çok yumuşak ve tel tel yapıyor kirpikleri. Arayıp tek istedim ama tek satmadıklarını söylediler. Kutunun içine el değmeden konduğu için açıp veremezlermiş. Belki de ürünleri önceden aldım diye vermediler bilmiyorum. Sipariş verirseniz bence yanında bir tane de fazla almayı deneyin.

cnm pekı eczanelerde satılıyomuymus ayrıca bılgı verdıgıncok sagol cnm

aylaersoz arkadaşım.Herşeyden önce teşekkürler yorumun için.Benim alt kirpiğim hiç yok denecek kadar az.Özellikle uzatmasından çok gürleştirmesine ihtiyacım var.Gerçekten kirpikte gürleşme oldu mu?Daha önce eeose de kullandım.Ama gürleştirmeye bir etkisi olmadı.Kullandıkça yorumlarını yaz lütfen.Ayrıca başka kullanan arkadaşlarında yorumlarını bekliyoruz lütfen.

Merhaba Edasu hala kullanmaya devam ediyorum. Benim çok azdı kaşım kirpiğim. Gerçekten baya gürleşme oldu. Dolgunluk tam olarak ne demek bilmiyorum ama bence gürleşince zaten daha dolgun gözüküyor. O yüzden hem gür hem dolgun oldu. Dökülmüyor birde artık. En çok dökülmesinin durmasına seviniyorum. Çünkü çok üzülüyordum döküldüğünü görünce.

Mervecim ben alırken eczanelerde yoktu ben 444 15 31 i arayarak sipariş vermiştim ama şimdi var sanırım. Reklamlarına rastladım geçen gün artık eczanelerde falan yazıyordu. İstersen çağrı merkezini arayıp bir sor.

cok cok sagol cnm umut oldun bıze :)
eczanelere sorucam ınsallah uygun bı vaktımde
bırde kaca aldın acaba cnm ya:KK17:

Merhaba bende almayı düşünüyorum ama sanırım kullanan sadece bir kişi var. Acaba başka kullanan yok mu? Ben sarışın bir bayanım kaş ve kirpiklerim sarı ve az birde üstüne aralarda boşalmalar olmaya başladı bu yüzden bende almayı düşünüyorum. Başka kullanan arkadaşlar varsa ve yorum yazarlarsa sevinirim.

ıkbal gurpınar oyle guzel anlatıyo kı cok ınandırcı gelıyo bana bende kullndım dıyodu
60tlymıs sımdlık hep oyle olur ınsallah da alırız

Annem de al al diye tutturdu
Galiba ben de alıcam, inşallah faydası olur
Ben kumralım, kıvrık dolgun ve uzun kirpiklerim vardı ama işte kumral oldugum için uçları beyazdı, rimel kullanmak zorunda hissediyordum kendimi :KK70:
Şimdiki aklım olsa o kozmetiklerden gram sürmezdim, o güzel kirpiklerim de mahvolmamış olurdu
Şimdi kirpiğim yok gibi bişey, rimel bile fayda etmiyor

Şimdi önce sarımsak sürme işini deniycem, onun faydasını görmezsem bunu alıcam

Gerçi benim umrumda değil kirpiklerimin hali ama işte annem tutturdu :KK70: Sıkıldı galiba benden, evermek istiyor beni :KK70:

kızlar bende almayı düşünüyorum ama güvenemiyorum bir türlü yadökerse?bugüne kadar bir çok şey denedim olmuyorrr sanırım genetik bir durum bu.uzun süre deneyen arkadaşlar varsa yazsınlar lütfen.

kızlar bende almayı düşünüyorum ama güvenemiyorum bir türlü yadökerse?bugüne kadar bir çok şey denedim olmuyorrr sanırım genetik bir durum bu.uzun süre deneyen arkadaşlar varsa yazsınlar lütfen.

Arkadaşlar ben nerdeyse 1 yıldır tesadüfen bir köşe yazısında doa kozmetikle tanıştım. Öncelikle kirpiklerle ilgili bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. https://www.doakozmetik.com/default.asp?git=10&link=24 Piyasada binlerce ürün var. Ben de kuaförümün yaktığı saçlarımı, yanlış rimelden dolayı dökülen kirpkilerimi doa kozmetikle sağlığını geri kazandım. Öyleki geçen gün kuaförüm "saçların parlıyor, sağlığına kavuşmuş naptın" dedi. Bende "hem az para veriyorum hemde doğal ürünler kullanıyorum. SÜLFATSIZ ŞAMPUAN KULLANIYORUM" dedim. Neyse konuya döneyim: Benim kirpiklerim çok gürdü kaşlarıma bile değiyordu. Hatta türkan şöray'dı lakabım. Bu firmadan hint yağı, badem yağı aldım her akşam yatmadan önce sürdüm ve inanamadım resmen kirpiklerim gürleşmeye başladı. Arada birde eczaneden e vitamini serumuda sürüyorum. Yani bende ikbalin tanıttığı ürünü merak etmiyorum değil ama nedense eeose de dahil (eeose'yi kullanan arkadaşlarım oldu çünkü resmen para tuzağı) güvenimi kaybettim. İkbal janım inançlı bir kadın olduğu için güvenilir bir imaj sergiliyor ve bu yüzden onu reklamlarda kullanıyorlar gibi geliyor bana ! Bilemiyorum iyi araştırmak ve doğal ürünlere yönelmek lazım bence.. Ben doa kozmatiğin bu yüzden manyağı oldum. artık ne pahalı kremler alıyorum ne bişi ÜSTELİK FAYDASINIDA GÖRDÜM. ve cildime insanlar bayılıyor. öyleki yıllardır geçmeyen sivilcem lekelerim bile yok artık.

Son düzenleme:
Bu ürünü kimse cesaret edip alamadı hala galiba.

:) ben aldım. Bir aydır bende ama düzenli kullanmadım yatmadan önce sürdüm kaşıma ve kirpiğime bazı günler de hem akşam hem sabah sürdüm ( Acelem olunca falan üşendim sürmeye :) hiç sürmediğim gün de oldu hatta ) hala bitmedi ama çok az kaldı jelden.
Bazı günler de saçım için aldığım karışık saç bakım yağım vardı ondan da sürdüm gün içinde yüzümü yıkadığım zamanlarda kaşlarıma ( malum boş durmasın kaşlar:) ).. kaşlarımın orta kısmında küçük bir yerde ilginçtir kaş yok (Piercing için kaşımı kazıttığımı iddia eden arkadaşlarım oldu ya da inatla kaşını çok yanlış almışlar senin hangi kuaföre aldırdın sen diyen kuaförler de :)) neyse bu bölgede kaşım çıksın diye aldım özellikle çünkü kalemle orayı doldurmaya üşeniyodum ( tembelim biraz sanki :) neyse esas merak edilen kısma geleyim artık. Sonuç olarak o bölgelerde ince kaş taneleri fark ettim şimdi ama çok azlar yani jeli kullandığım için yeni mi çıktılar ferk edemedim tam ama bir gözümde çok ince ve kısa olan 3 adet kirpiğimi sürekli izledim sırf işe yarıyormu anlayayım diye , onların biraz kaılnlaşıp uzadığını fark ettim açıkcası. Not: Kiprpiğime sürerken ne kadar uğraşsam da gözüme kaçıyodu jel bu yüzden gözümde yanma oluyo diye de düzenli kullanmaya korktum açıkcası kirpik için gözden olmayalım yani :)) hatta ürünü aldığım sitesinden işe yaradımı tekrar almak istermisiniz diye aradılar gözüme kaçırıyorum bişey olur diye korkuyorum dedim bitkisel bişey olmaz dedi ama bilemicem artık -hala görebiliyorum bu arada:)) param boşa gitti aman diye çok üzülecek bi insan değilseniz alın deneyin 3 kirpiğimde işe yaradı yani belki fark etmediğim başka yerlerde de yaramıştır - zaten arayan kadın çok düzenli kullanmanız ve 2 ay kadar sürmeniz etkili sonuç verir demişti- Çok uzun oldu atlayarak okumuştur okuyan büyük ihtimalle ama bir önerim daha var saç için olan karışık saç bakım yağı alıp kaşınıza sürün bence bunun yanında ya da bunun la birlikte hem daha hesaplı hiç bitmez yağ:))

şuan minoxil diye bir ilaç varmış onu araştırıyorum bi ara onu da kullanabilirim -ama bunun etkisi için düzenli 4 ay kullanım gerekiyomuş- çıksın da 4 ayda çıksın zaten bi haftada çıksaydı herkes gür kaşlı olurdu :) nese benim ciddi bi sorunum yok bakım olsun diye kullanıyorum ama çok kafasına takanlar alabilirler jeli etkiler elbet ...hadi kolay gelsin :))

Arkadaşlar ben nerdeyse 1 yıldır tesadüfen bir köşe yazısında doa kozmetikle tanıştım. Öncelikle kirpiklerle ilgili bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. https://www.doakozmetik.com/default.asp?git=10&link=24 Piyasada binlerce ürün var. Ben de kuaförümün yaktığı saçlarımı, yanlış rimelden dolayı dökülen kirpkilerimi doa kozmetikle sağlığını geri kazandım. Öyleki geçen gün kuaförüm "saçların parlıyor, sağlığına kavuşmuş naptın" dedi. Bende "hem az para veriyorum hemde doğal ürünler kullanıyorum. SÜLFATSIZ ŞAMPUAN KULLANIYORUM" dedim. Neyse konuya döneyim: Benim kirpiklerim çok gürdü kaşlarıma bile değiyordu. Hatta türkan şöray'dı lakabım. Bu firmadan hint yağı, badem yağı aldım her akşam yatmadan önce sürdüm ve inanamadım resmen kirpiklerim gürleşmeye başladı. Arada birde eczaneden e vitamini serumuda sürüyorum. Yani bende ikbalin tanıttığı ürünü merak etmiyorum değil ama nedense eeose de dahil (eeose'yi kullanan arkadaşlarım oldu çünkü resmen para tuzağı) güvenimi kaybettim. İkbal janım inançlı bir kadın olduğu için güvenilir bir imaj sergiliyor ve bu yüzden onu reklamlarda kullanıyorlar gibi geliyor bana ! Bilemiyorum iyi araştırmak ve doğal ürünlere yönelmek lazım bence.. Ben doa kozmatiğin bu yüzden manyağı oldum. artık ne pahalı kremler alıyorum ne bişi ÜSTELİK FAYDASINIDA GÖRDÜM. ve cildime insanlar bayılıyor. öyleki yıllardır geçmeyen sivilcem lekelerim bile yok artık.

selam..kirpiklerinize hint ve badem yagını nasıl sürüyorsunuz anlatırmısınız, gözleriniz rahatsız olmuyor mu? Ben 2 kere sürdüm hep gözüme kaçıyo, bulanık görüyorum, başımın ağırdığını fark ettm yani korkuyorum sürmeye.napsam ki:)

X