Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hiç bır şeye yetkisi yoksa o kadar borca niye girdi çıkardığı borçlardan da haberiniz var mi
Ya nasıl yetkisi yok tabiki var.. hcbsey yapmamıs gbi konusma a haberden kaldır kafanı.. yaptklarını alıp eklicem yine değişmicek ki bsey niye bana bunu yapıosn umutlandırıyosn beni snrada bseyine saymıyosn beni 🥴🥴

Yılların beyaz sarayı var hala dimdik ayakta duruyor.
Sarayın yapılma amacınında padişah zamanlarından kalan yapılar gbi yüxyıllarca kendi adıyla anılması için yapıldıgını düşünüyorm mesela.. cünkü güç belli bi süreden sonra bunu getiriyo

Yılların beyaz sarayı var hala dimdik ayakta duruyor.

Tam yazacaktım
O kadar Amerikada bulundum. Daha bir Amerikalının Beyaz Saray ile övündüğünü, onur duyduğunu duymadım
Dağa taşa betona tapmak bir Türklere has sanırım.

Orada bakın bizim sarayımız var diye hava atsam kıçıyla güler adam bana

Ek olarak beyaz sarayın giderlerini de başkan kendi cebinden karşılıyor. Öyle Amerikanın taşrasında yaşayan köylünün vergisi ödemiyor

Bir ek daha. Biz türkçeye saray diye çevirmişiz ama aslında White House beyaz ev.

Ya nasıl yetkisi yok tabiki var.. hcbsey yapmamıs gbi konusma a haberden kaldır kafanı.. yaptklarını alıp eklicem yine değişmicek ki bsey niye bana bunu yapıosn umutlandırıyosn beni snrada bseyine saymıyosn beni 🥴🥴
Ben sana milletin onu dinlemeyip arkadaşlar arkadaşlar diye arkalarından bağırdığı milletin orayı terkettiği video yu atım mi bir izle

Canım akpliler geliyor akpliyiz diyor bakıyor lar ki hepsini beziyorsunuz herkes çıkıyor siz CHP'liler burda kalın konuşun aman sizinle aynı fikirde olmayanları da canınızdan bezdirin

Tam yazacaktım
O kadar Amerikada bulundum. Daha bir Amerikalının Beyaz Saray ile övündüğünü, onur duyduğunu duymadım

Ek olarak beyaz sarayın giderlerini de başkan kendi cebinden karşılıyor. Öyle Amerikanın taşrasında yaşayan köylünün vergisi ödemiyor

Bir ek daha. Biz türkçeye saray diye çevirmişiz ama aslında White House beyaz ev.
Elin amerikalsınında çok umurundaydı zaten,beyaz saray diyip geçiyor bizde öylemi şaşaa olacak ki heybetimiz yürüsün .
Ek ödemeyi biliyorum ilk duyduğumda çok şaşırmıştım vay be dedim.

Yapan yapıyor CHP'li değilim ama Ankara'da yapılanı görüyorum Mansur Yavaş yapıyor demekki yapan iktidara gelmeden de yapıyor her yerin belediye başkanı aynı olsa aynı yardımlar yapılsa Türkiye'de aç kalmicak adam cumhurbaşkanı tek başına bir devlet yönetiyor ve her yerde vali var belediye ile görevli kişiler var herkes görevini iyi yapsa Türkiye'nin hali bambaşka olucak tek bir kişiyi değil herkesi göz önünde bulundurun
Ankara belediyesi eskiden Ak partideydi şimdi Chp li belediye de, Türkiye de iktidar partisi Akp, Chp muhalefet partisi....Ankara da nasıl değişim olduysa Türkiye de de olsun istiyoruz. Ankara da Mansur Yavaş kazanırsa PKK lılar su sayaçlarını okuyacaklar diye propaganda yapıldı...AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanması halinde 20 bin kişinin belediyede işe alınacağı iddiasıyla ilgili konuştu. Özhaseki "O zaman PKK ve DHKP-C gibi örgütleri, ‘Sana destek verdik, sen de bizi gör’ diyecekler. İnsanların parklarında artık o militanlar olacak. Allah korusun, evine su parasını getiren tahsildarın militan olduğunu bir düşünün” diyerek sözlerini sürdürdü.... Oldu mu dedikleri olmamış ki Mansur Yavaşı beğenmişsiniz.

Tam yazacaktım

Ahmet necdetti sanırım kızının düğünü yapılmıştı köşkte galiba kendi ödemişti giderleri falan o tarz bi durym vardı.. ayy beynimi yaktın selena ne bildiğimide unuttum 😂😂

Ahmet necdetti sanırım kızının düğünü yapılmıştı köşkte galiba kendi ödemişti giderleri falan o tarz bi durym vardı.. ayy beynimi yaktın selena ne bildiğimide unuttum 😂😂
Oğlunun düğünde köşkün elektrik faturasını kendi cebinden ödemişti.
Işıklarda asla transit geçmezdi beklerdi böyle bir c.başkanıydı kendisi.

Dediğim gibi hiç bir yönetim mükemmel değildir. Mükemmeli ararsak çok işimiz var.
Her Erdoğan diyenin Atatürk düşmanı olduğunun sanılmasından hiç hoşlanmıyorum ben de..
Atatürk'ün de Kuran-ı Kerim hakkında "gökten indirildiği varsayılan" gibi bir söylemi var.
İnsanlar asla mükemmel olamazlar.
O dediğiniz tamamen bir ütopya,neden Türkçe'ye çevrilmesi için talimat verdi o zaman?

X