Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bence de gerek yok. Dün hepimize paraları nerde yediğimizi sordu. İsraf edeceğimize birikim yapma tavsiyeleri verdi. Haddi dört nala aştı gitti zaten. Ama bugün kaynanayla mı kapıştı bilmem, neşesi kaçmış.
Çatır çatır yedim deseydin onamı kalmış hesap sormak yani,bunalr aynı evdemi yaşıyorlar yoksa.

Ben de her sıkışanın Atatürk ü kullanmasından hazzetmiyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğanın " İki ayyaşın yaptığı yasa..." derken Atatürk e hakaret etmesine nasıl tahammül ettiniz merak ediyorum
Dediğim gibi hiç bir yönetim mükemmel değildir. Mükemmeli ararsak çok işimiz var.
Her Erdoğan diyenin Atatürk düşmanı olduğunun sanılmasından hiç hoşlanmıyorum ben de..
Atatürk'ün de Kuran-ı Kerim hakkında "gökten indirildiği varsayılan" gibi bir söylemi var.
İnsanlar asla mükemmel olamazlar.

Mansur Yavaşi halk seçti adam işini yapıyor Ekrem İmamoğlunu da halk seçti yapicam diyor yapmıyor
Yazık ekrem basına actkları işlerle uğrasyor istanbulu kaybetmek türkiyeyi kaybetmektir der erdogan bi mitinginde.. o yüzden belediye meclisinde ki akpli meclis üyeleriyle savasır ekrem imamoğlu bsey yapmak istediğinde( çünkü kararları tek alamaz cogunlukla belediye meclisinden gecer tbmm gbi bi meclis düşün yani) ayrıca.. ibb ye baglı seyleri cevirip ulastrma bakanlıguna bagladı yine ekrem yapamıyo olsn diye.. cok bilmiyorm ama bildklerm bunlar benm

Öyle dedik 😄 Evet kayınpederin evinde imiş, kiralar gayet uygun diye tutturdu.
100 filanı acaba kiralar:))
Yazık ekrem basına actkları işlerle uğrasyor istanbulu kaybetmek türkiyeyi kaybetmektir der erdogan bi mitinginde.. o yüzden belediye meclisinde ki akpli meclis üyeleriyle savasır ekrem imamoğlu bsey yapmak istediğinde( çünkü kararları tek alamaz cogunlukla belediye meclisinden gecer tbmm gbi bi meclis düşün yani) ayrıca.. ibb ye baglı seyleri cevirip ulastrma bakanlıguna bagladı yine ekrem yapamıyo olsn diye.. cok bilmiyorm ama bildklerm bunlar benm
Metro yapımında bile ulaştırma bakanlığının izni gerekiyormuş okey derse yapılıyor.

Hiç bır şeye yetkisi yoksa o kadar borca niye girdi çıkardığı borçlardan da haberiniz var mi

X