Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Selena reis hdp ile görüştü yada görüşme talep etmişti diye biliyorum.. mesela anlassalardı tayyibe cephe alırmıydın? Şöyle barış süreci gbi güzelleme yapsaydı?? Ve bende kürdüm bu arada
Hüdapar ile anlaştılar zaten? Hüdaparı da dindar vatansever bir parti sanıyorsa bilemem ama.

Yapılan Saray Türkiye için bir onurdur. Yönetim için değil. Yönetim sürekli değişir. Kalıcı olan Devlettir
Bu kadar gösterişli bir yapıya hiç gerek yok,hem siz yurtdışında yaşıyorsunuz.Hangi siyasi makam aracıyla geziyor?Merkel,korumasız bir şekilde,normal bir vatandaş gibi market alışverişi yapıyor.Biz hanedanlik değiliz ki saraylar temsil etsin bizi.

Sevgil neva keşke burada görme şansın olsaydı pazardan yerde kalan artıkları toplayan o kadar çok insan varki.
Bir simit bile 7,5 lira oldu,ekmek 6 lira kıymanın kilosu 300 lira şu anda.
Kiralar uçtu ev almak artık hayal oldu ülkede.
Biz kadınlara edilen hakaretlere maruz kalıyoruz ne ahlaksızlığımız kaldı ne sürtüklüğümüz niye yazdım biliyormusun senin ikna olduğun hükümet tarafından maruz bıraklıyoruz bunlara.

İstanbul sözleşmesinden bir gecede çıktılar,şimdide 6284 gündemde kadınlar olarak güvende değil bu ülke karısı öldüren adam kravat taktı diye az bişi ceza alıyor yada serbest kalıyor.
Onun için ne olur çok iyi düşün biz kadınlar olarak güçlüyüz aslında ama bunlar kendi adaletlerini bizlere uygulama ya çalışıyorlar.

Dün bana müsrif dedi ya,bir lira indirim için on tane market gezen kadına.
Müsrifsin işte kabul et itiraz etme selena hanıma
Lüks içinde sanıyor hem de Müsrif ve nankörüz ayrıca.
Kocam emekli aylığını direk bana veriyor zenginim ayol görgüzümde haaa geçen günde masaja gittim vrya valla cidden gittim bir rahatlık geldi sorma
Yapılan Saray Türkiye için bir onurdur. Yönetim için değil. Yönetim sürekli değişir. Kalıcı olan Devlettir
Gereklimiydi değildi,o paraya kütüphaneler oyun parkları kreşler daha pek çok şey yapılırdı.

İktidarda AKP var, CHP değil.....Bir şey yapma yetkisi yok hani iktidar da değil ya
Yapan yapıyor CHP'li değilim ama Ankara'da yapılanı görüyorum Mansur Yavaş yapıyor demekki yapan iktidara gelmeden de yapıyor her yerin belediye başkanı aynı olsa aynı yardımlar yapılsa Türkiye'de aç kalmicak adam cumhurbaşkanı tek başına bir devlet yönetiyor ve her yerde vali var belediye ile görevli kişiler var herkes görevini iyi yapsa Türkiye'nin hali bambaşka olucak tek bir kişiyi değil herkesi göz önünde bulundurun

Ben Atatürk'e saygısı olan bir insanım. Çocuklarım Atatürk'e saygı duyarak büyüyorlar. O'nun adını kullanmalarına tahammül edemiyorum.
Ben de her sıkışanın Atatürk ü kullanmasından hazzetmiyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğanın " İki ayyaşın yaptığı yasa..." derken Atatürk e hakaret etmesine nasıl tahammül ettiniz merak ediyorum

Kız oy vermiyorsunuz ki yapsınlar

Valileri kim atıyo biliyomusun selena

Mansur Yavaş aday olsaydı oy verecek miydin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…