Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bazı kişilere cvp verme tenezzülünde bile bulunmuyorum
Selena reis hdp ile görüştü yada görüşme talep etmişti diye biliyorum.. mesela anlassalardı tayyibe cephe alırmıydın? Şöyle barış süreci gbi güzelleme yapsaydı?? Ve bende kürdüm bu arada

Böyle açıklamalara hasretim cidden.

Selena reis hdp ile görüştü yada görüşme talep etmişti diye biliyorum.. mesela anlassalardı tayyibe cephe alırmıydın? Şöyle barış süreci gbi güzelleme yapsaydı?? Ve bende kürdüm bu arada
Aynı ittifak içerisinde olsalardi hiç birine oy vermezdim ama şu an CHP bin yaninda

Aslinda hic bir parti taraftari degilim ama basimizdaki beladan bir an evvel kurtulmamiz lazim. Bunun icin mecburen chp oy atmak gerekiyor sanirim ama acikcasi chp de bana guven vermio belki egitimci gecmisinden oturu ince bana daha yakin gelio bu konuda ama oylar bolunurse diye de kararsiz kaldim aman iki ucu b.klu degnek resmen.

Böyle güzel güzel konusuyosun ya şaşkınlıktan kalıyorum beeeyleee fikrilerimiz ve bakıs acılarmz tam zıt olsada ifade sekliniz alısık oldugumuz akp liler gbi değil buda bi gercek

Yurtdışında yaşıyor,ona göre saray bir güç göstergesi.
Ay o da mı yurtdışında yaşıyor
Basar o zaman reise, ne diyim,
Biriktirdigi para ile kendini kraliçe gibi hisseden o

Çok merak ediyorum sevgili N e v a , bulunduğunuz ülkede kime oy veriyorsunuz?? akp gibi sağcı bir parti mi destekliyorsunuz yoksa insan gibi yaşamak için siz de oranın solcusuna mi oy veriyorsunuz??????
Lütfen cevaplayin, cidden çok merak ediyorum

Böyle güzel güzel konusuyosun ya şaşkınlıktan kalıyorum beeeyleee fikrilerimiz ve bakıs acılarmz tam zıt olsada ifade sekliniz alısık oldugumuz akp liler gbi değil buda bi gercek
Teşekkür ederim. 15 mayıs günü kazanan, ülkemizi daha aydınlık günlere çıkaracak insan kimse O olur İnşAllah..

Ben ona had bildiririmde anlamayacak çünkü,o terbiye yok onda.
Bence de gerek yok. Dün hepimize paraları nerde yediğimizi sordu. İsraf edeceğimize birikim yapma tavsiyeleri verdi. Haddi dört nala aştı gitti zaten. Ama bugün kaynanayla mı kapıştı bilmem, neşesi kaçmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…