Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sarayın bir günlük masrafının kendilerinin bütçede açıkladıklari rakamlara göre 18.000.000 olduğu gerçeğini biliyor musunuz?
Bir Aylik asgari ücretin 8.500 olduğu, sadece bir günlük saray masrafınin 2110 emekçinin bir aylık alınteri ile aynı rakam olduğunu biliyor musunuz mesela?
Nasıl ağrınıza gitmez, şaşıyorum cidden

Bizlerinde garantisi yok ki,hatırlarsan ilk yıllarda mini etek giyen kadınların bacaklarına jiletle saldıranlar olmuştu.

Yurtdışında yaşıyor,ona göre saray bir güç göstergesi.

Alıntıla ya kaçak dövüşme
Benim tepkim kime oy verdiğine değil.
O ilk cümleyi de ben kurmadım.
Kim kurduysa onu alıntıla.

Ben dedim onu herkes aynı fikirde olmak zorunda değil dediğiniz gbi ona vermeyinde kime verirseniz verin fikrim bu.. ama saygı duyuyorum sadecd fikrnizi değiştirebilirmiyim diye şansımı deniyorum yani.. cümlelerde herhangi bi acık bulup araya sızmaya calısıyorumkemale vermem oy diyo üye mesela bende sinana ver dedim

İnsan olup fakirlerle dalga geçmeseydin insanlık dersi vermezdi sana kimse.

E o da prompt kullanıyor???

Özel değilse neden peki,bu kadar yanlışlara hatalara rağmen,biz kadınlara edilen küfürlere rağmen.

Cidden anlamıyorum artık neden diye.
Bir tarafta sürekli çalışan, çabalayan, uğraşan bir iktidar var. Diğer tarafta da sürekli eleştiren, açık bulmaya çalışan bir muhalefet.
Erdoğan kusursuz falan değil. Allah'a mahsus bir sıfattır o..
Bu Erdoğan madem yanlış bir adam, CHP belediyeleri çıksın birşeyler yapsın biz de diyelim ki "Ulan CHP diye bir parti gerçekten varmış, biz uyuyormuşuz" diyelim. Bunu diyebilmeyi çok istiyorum.
Ben Atatürk'e saygısı olan bir insanım. Çocuklarım Atatürk'e saygı duyarak büyüyorlar. O'nun adını kullanmalarına tahammül edemiyorum.
Ha CHP'ye oy verme, ama Erdoğan'a da verme diyebilirsin. Ama vatandaşlık görevim olarak mantığına yatan insana oy vermem gerekiyor.
Ben yurtdışındayım. Böyle diyince para tatlı geldi de diyorlar. Ama ben euro 2 TL iken de gelip 1 ay mis gibi tatilimi yapıp gidiyordum.
Üstelik Tr de sadece 1 evim var ve onu da 2015 yılında almıştım. O da olsun değil mi ? Bu krizi fırsata çeviren insanlardan olmadığım için kendimle gurur duyuyorum.
Annemi babamı görmek için gidiyorum ben, fırsatçılık için değil. CHP iktidar olursa euro birden 2 TL'ye düşmeyecek zaten. Ki düşerse de çok mutlu olurum. En azından yurtdışında rahatça tatil yapabilirler insanlar.
Bunları anlatma sebebim daha önce "vatan haini" olarak yaftalanmamdı.
İstiyorum ki ülkemdeki herkes her istediğini alabilsin. Kadınlar ve çocuklar çok mutlu olsun. Ama CHP'nin vaatlerinde o umudu göremiyorum.
Bir vatandaş olarak oy kullanmak hakkım elbette.
CHP ye oy vereceğim deseydim alkış yağmuruna tutalacaktım o kesin :)
Ama ben kendi fikrimle kararımla kendi doğrularım ile hakkımı kullanacağım.
Saygıda kusur etmekten yana hiç değilim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…