Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ablacım ben oyumu Erdoğan'a vereceğim.
Özel değilse neden peki,bu kadar yanlışlara hatalara rağmen,biz kadınlara edilen küfürlere rağmen.
Cidden anlamıyorum artık neden diye.

Çankaya köşkü yetmedimi neden saray peki.
Dünyadaki en zor şey ne biliyor musun anlamayana anlatmak sen diğer adayların cumhurbaşkanı kapasitesi olabileceğini düşünebiliyor musun adam kağıttan okuyor okuduğu kağıdı bile yanlış okuyor ama ben böyle bir adama oy vermeliyim evet çok doğru haklısınız siz çok haklısınız

reis kağıttan okumuyor parası var prompter kullanıyor

Özel değilse neden peki,bu kadar yanlışlara hatalara rağmen,biz kadınlara edilen küfürlere rağmen.

Cidden anlamıyorum artık neden diye.
Ben de anlamıyorum. Anadan babadan gördüğünü yap bari. Sorgula, düşün,uyu uyan bir daha düşün. Körü körüne gidiyorlar,sadece kendilerini değil bizi de batağa sürüklüyorlar ben ona üzülüyorum.

Neden kapasitesi olmasın adam zaten dürüst hak hukuk bilen birisi daha sayayım mı sana.

Şimdiki nesilde daha sağlam insanlar var.
Üstelik bunu "siz" veya "biz" gibi ayrıştırıcı ifadeler kullanmadan, ötekileştirmeyerek başaranlar var..

Yol köprü hastane diyorlar başörtsü birde,zaten onun görevi değilmi bunları yapmak.
Sadece o değil ki mevzu derin işte.

İcraatları haricinde ağzı bozuk,kültürsüz,bilgisiz,nezaketsiz ve kaba insan istemiyoruz karşımızda. Sadece cumhurbaşkanlığı için değil bu,tüm yöneticiler için. Topluluğa hitap ederken insanları ayıramazsın,incitemezsin,herkese eşit mesafede durmalısın. Yöneticilik bunu gerektirir çünkü.

Üstelik bunu "siz" veya "biz" gibi ayrıştırıcı ifadeler kullanmadan, ötekileştirmeyerek başaranlar var..
Ayrıştırıcı ifadeler olduğunu düşünmüyorum ben şahsen. Siz biz demenin nesi ayrıştırmak ki,siz demek siz ve sizin gibi düşünenler demek. Biz demek de ben ve benim gibi düşünenler demek. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, sadece sorgulayabilir olması yeterli.

Sokak röportajlaında soruyorlar neden reis diye indanlar seviyorum diyor,bir taraftanda açım diye şikayet ediyorlar.
Açlık demek ki onlara göre sevgiden daha üstün geliyor.
Kime oy verilirse verilsin kimseyide enterese etmezde,bizde diyoru ki hiç mi bunkarın yanlışlarını görmüyorlar da bir kabullenişmi var acaba.

Yol köprü hastane diyorlar başörtsü birde,zaten onun görevi değilmi bunları yapmak.
Sadece o değil ki mevzu derin işte.
Ya o başörtüsü muhabbetinden bana gına geldi artık. İşleri güçleri o. Aç da kalsalar hesap sormazlar,yeter ki başörtüsü seven cb olsun. Tamam hadi olsun da,peki başörtüsü kullanmayanların hakları nolacak? Bin çeşit insan profili var ülkede. Sadece “başörtülü bacım”la olmaz ki. Gayrimüslime de kuçak açacaksın,ateiste de,başı açığa da kapalıya da. Çünkü bu tercihtir müdahale edemezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…