Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Genel olarak söyledim. Diğer küçümseyen üyelere de hitap ederek.
noegthy şu yönden katılıyorum,araştırmayan bilmeden sağdan soldan duydukalrıyla yetinen eski kuyruklrın neden olduğunu bilmeyen bir kitle var hala.Bu yüzden cahil bir kesim var hala,onların inandıkları savundukları onlara doğru geliyor.

Kalbinin çirkinliği, ağzının bozukluğu yüzüne vurmuş. Biz nasıl bir seviyeyle baş ediyoruz. Af buyurun, herkese gösterin diye buraya atıyorum.
İnsanlar Cumhurbaşkanımıza da oy verdi değil mi?çok bilindik biri değildi ve o dönemde ki kadrolar iyiydi hakikaten bunu siyasetten az çok anlayan herkes biliyor…Avrupa desteği ve sıcak para akışı vardı…ama sonrasını biliyorsunuz …

Küçümsemedim diyip, küçümseyenlerin mesajına beğeni bırakmak da küçümsemektir.

Küçümsemedim diyip, küçümseyenlerin mesajına beğeni bırakmak da küçümsemektir.
Yoo değildir. Ben kimseyi küçümsemem, kimsenin ne yaşadığını, ailesinin nasıl olduğunu, çevre baskısını, ne gibi bir çocukluk yaşadığını bilemem çünkü. Burada çok mutluymuş çok rahat geçiniyormuş gibi yazabilir ama işin gerçeğini kimse bilemez. Bize ne yansıtılıyorsa onu görürüz ne eksiğini ne de fazlasını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…