Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Acımıyorum beter olsunlar. Aclıktan agzı kokuyor. Kaynpeder elti aynı evde, makarna ekmek, köyden gelen sogan patates peynirle karın doyuruyor. Kocası gelip it gibi davranıp dışarı cıkınca kadına kıza bakıp agzının suyunu akıtıyor. Sürekli şuursuzca üreyip hayatı sorgulamadan yaşayıp geberip gidiyor. Beter olsunlar bin beter.

Ben hiç küçük yaşta evlenmesi, kayınpederi ile oturması ile ilgili bir şey yazdım mı? Ya da eğitim durumuyla ilgili bir şey yazmışmıyım küçümsemişmiyim yazmışsam eğer lütfen gösterir misiniz? Gayette belirleyebilirim gerçeklere gözünü kapatan, sağdan soldan duyduğu bilgilerle konuşan, yazan, akıl süzgecinden geçirmeyen, araştırmayan biri bilinçsizdir benim için.

Bir dönem askıda ekmek olayına bende katıldım şimdi zerre yardım etmiyorum.

Adaletin olduğu insanların insan gibi yaşayabileceği bir hayat yaşasınlar diye bu ateş.
DSen anlamazsın bunu şimdi,çenemizi yorduğumuza değmez.
Evet adaleti bu gün öyle konuşup yarın farklı konuşan biri bize adalet saglicak bunlar insan insan peygamber değil ki haşa öyle kusursuz bir düzen sağlasınlar hepimiz insanız peygamberlerle eşit değiliz her yaptığımız doğru olacak diye bir şey yok yanlışlar olur hatalar olur kusurlar olur her bir kişi bı yanlış yaptımi hemen yolluyalim adam dediki 2023 bu kadar kazanmış zaten bakalım görelim bu saatten sonra noluyor nasıl oluyor

Sokaktaki insan reyisizini peygamber ilan ettiler yalakalıkta nirvana zaten.
Herşey çok güzel olacak desem sana.

Hakkımda ne dediğiniz ne düşündüğünüz hiç umrumda değil sevgide özgürüz saygıda mecburuz ona göre konuşun çoğu yorumlarınızı da hiç kaale almıyorum

Genel olarak söyledim. Diğer küçümseyen üyelere de hitap ederek.

Mevcut iktidarın devam edeceğini düşünüyorum.

Sebebini şöyle açıklayayım;
Örneğin ailem ve eşimin ailesi mevcut iktidara oy verecekler, hep verirler.
Onlara göre maaşlara çok zam geldi ama marketlerin pahalı olma sebebi market sahiplerinden, ev kiralarının pahalı olma sebebi ise ev sahiplerinden kaynaklı. gibi gibi.. :)
Onlar gibi düşünen de çok var çevremde.

Ben gelecekten çok umutsuzum. Partici bir insan değilim. Mutlaka hepsinin olumlu veya olumsuz çalışmaları olmuştur/ olacaktır. Bu seçimde tercihimi ekonomi belirleyecek. Son yıllarda yaşanan enflasyonun pandemi, deprem veya halk taraflı sebeplerden değil, yeni ekonomi modeli adı altında atılan hamlelerden dolayı olduğunu düşünüyorum, dolayısıyla oyumu kime vermeyeceğimi iyi biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…