Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Senin kendi fikrin, düşüncen, muhakeme ve mukayese edecek yetilerin yok ki, insanların sana bir şeyleri açıklamaya çalışmasının bile zaman kaybı olduğunu gösterdin. Sen daha doğru dürüst kendini ifade edemiyorsun. Algıların zaten kapalı, aynı ezber şeyleri tekrarlayıp durman da cabası. Birçok papağanım var, onlarla daha sağlıklı iletişim kuruyorum.

Aponun heykelini dikecez diyende hdpliler onca şehit kanına girmiş kişilere terörist demiyor musun sen yazık çok yazık
Hdp bir Kürt partisidir ve benim gözümde Kürtleri temsil etmek için meclise girmiştir, seni de temsil ediyor yani. Her Kürt PKK lı değildir. Eğer öyle olsa sizinde terörist olmanız gerekir.

Bir de bugün olsa kurmayacağım ya da o şekilde ifade etmeyeceğim bazı cümleler var. Örneğin “Başkan Apo’nun heykelini dikeceğiz” ifadesi hem bağlamından koparılmaya hem yanlış anlaşılmaya çok müsait bir ifadeydi. Ben orada, Öcalan PKK’ye silah bıraktıracak ve barışa katkı sunan hiç kimsenin yaptıkları toplum tarafından unutulmayacak demek istiyorken istismara açık bir cümle kurmuş oldum. Bir de atlanıyor ama o günlerde AKP çevreleri Erdoğan ve Öcalan’a Nobel Barış Ödülü verilmeli demekten geri durmuyorlardı. Öyle bir atmosferdi. Benim o cümleyi sarf ettiğim dönemin siyasi atmosferi unutuluyor, unutturuluyor. Aslında ben öyle heykel meraklısı biri değilimdir. Heykelini dikmeyi, mecazi anlamda kullanmıştım. Hatta aynı gün, yani o sözleri söylediğim gün, heykel meraklısı olmadığımı söylemiştim de. Ama meydan meydan dolaştırılarak aleyhime propaganda olarak kullanılan videonun devamındaki o bölümü hiç kimse yayımlamıyor.... Selahattin Demirtaş

Kime vermek istiyorsanız verin ben cumhur ittifakına veriyorum kardeşim niye zorunuza gidiyor hayırdır sizde yanan ateş neyin ateşi

Canım para umrumda bile değil ülke elden gittikten sonra parayı napim sizin gibi parayatapmıyorum
Sen değil senin reyizin paraya tapıyor. Lüks ihtişam içinde yaşamak müslümana haram değil mi? emine erdogan nasıl o binlerce dolarlık saatleri çantaları takabiliyor?

Canım para umrumda bile değil ülke elden gittikten sonra parayı napim sizin gibi paraya tapmıyorum
Ülke zaten elden gitmiş satılmadık yer kalmamış dahe neyin savunmasını yapıyorsun,paraya tapanlar nerde yaşıyor haberin varmı,haklsın tabi itibardan tasarruf olmazdı demi ..Haddini bil öyle konuş.

Adam bi parca pastırma almış sanırsın 1 kg.Tek dileğim bu kadın gibi kimler bu fakirliği bize hak görüyorsa Allah onları kuru ekmek soğana muhtac etsin.
Zaten AKP’nin halktaki kemik tabanı fakirliği ve şükretmeyi kanıksamışlar. Röportajlara bak, üstü başı sersefil, yetersiz beslenmeden gözünün feri sönmüş; öyle açız, böyle sürünüyoruz, para yetmiyor geçinemiyoruz, bir emekliyle 4 çocuk bakıyorum çöp topluyorum diyen herkese kime oy vereceklerini sorduklarında istisnasız AKP diyorlar.

Anadolu Ajansı bu konuyla ilgili düzeltme niteliğinde bir haber yapmış. Ben o dönem tam depremin ve kayıpların üzüntüsü ile tekrar bu konuyu takip etmedim.
Anadolu Ajansına teşekkür ederim yapılması gerekeni yapıp hükümete yakın kanalların batırdığını toparlamış, bu kadar büyük bir depremin gerçek sorumlularını ortaya çıkarmak yerine, yok efendim Amerikalı firma petrol araması yapıyormuş da açılan kuyuya kim bilir ne atmış da deprem olmuşmuş, yok efendim dış güçler haarpla deprem yaptırmışlar iddialarını ortaya atıp insanları gerçeklerden uzaklaştırdılar, keşke o kanallar hakkında gerekenler yapılsa ama sanmam, benim bildiğim gazetecilik gerçekleri araştırmak demektir, her söyleneni teyitsiz yayınlayıp halkın aklında yanlış kalmasına izin vermemek demektir, yine keşke o kanalları seyredenler biraz araştırma yapsaydı da denilene hemen inanmasaydı, o programları ben de seyrettim severim böyle komplo teorilerini ama gerçekleri araştırıp mantığımda ölçüp tartarım.

Kaynak:
Beyaz Tv Ne Var Ne Yok programı, 10 Şubat, 16 Şubat, 17 Şubat, 21 Şubat‘ta yayınlanan programlar sonrasındakileri de izleyebilirsiniz, haarp diyorlar :))))

Ek bilgi geçeyim haarp iyonosfere radyo frekansı gönderir ve bunu tespit etmek zor değildir, iyonosfere çarpıp yeryüzüne geri dönen dalgaların etkileyeceği alanın kaç kmkare çapında olacağı bile hesaplanabiliyor, direkt tespit edip gerçek verilerle ortaya çıkmak yerine komplo teorileriyle vatandaşı gerçekten uzaklaştırmak doğru değildir.

İyonosfere çarpan radyo dalgalarını tespit etmek mümkün dedim ya, iyonosferin elektron yoğunluğunu ölçerek depremleri önceden tespit etmek de kolay, bununla alakalı çalışma yapan yabancı bilim insanları var ve beyaz tv gibi bazı kanallar onların şu tarihte deprem olacak, bu tarihte deprem olacak açıklamalarını veriyorlar lakin Türkiye’nin bilim insanlarına bir ödenek çıkarıp sistem kurmalarına ön ayak olunmuyor, bilim üretmek yerine bol bol komplo teorisi üretiyoruz.
——————-

Hanımlar,
Siyasetin içine din karıştığından bu yönde yorumlar yapıyorsunuz lakin dini direkt hedef almayın zira dinin temelinde okumak, akıl yürütmek, araştırmak, doğruyu bulmak vardır, kılavuzunuz kul değil Allah ve onun kitabıdır.

Kime vermek istiyorsanız verin ben cumhur ittifakına veriyorum kardeşim niye zorunuza gidiyor hayırdır sizde yanan ateş neyin ateşi
Adaletin olduğu insanların insan gibi yaşayabileceği bir hayat yaşasınlar diye bu ateş.
DSen anlamazsın bunu şimdi,çenemizi yorduğumuza değmez.

Canınız değilim lütfen bana öyle hitap etmeyin. Bilinçsiz bir Kürt seçmeni olmanız benim sorunum değil haklısınız
Bilinçli veya bilinçsiz olmasını Siz belirmeyemezsiniz ki birisinin. Ona göre de Siz bilinçsiz olabilirsiniz mesela. Sırf küçük yaşta evlendi, kayınpederinin evinde oturdu diye, hele hele bir Kürt olarak Erdoğan'ı savunuyor diye bilinçsiz mi oluyor ?
İlkokul mezunu bir teyze çıkıp bu düzen değişecek dediğinde "helal olsun bilinçli olmak için okumak gerekmiyor" diyorsunuz, ama iktidarı savunan üniversite mezunu dahi olsa bilinçsiz oluyor. Neden ?
Kime göre neye göre ?? Herkesin doğrusu kendinedir.

Acımıyorum bu insanlara artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…