Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Her şeyin de açıklamasını yapıyoruz. Şu paraya parmak kadar et aldım diyen insana bile, yeme o zaman bak ben pastırma neyin yemiyorum hâlimden memnunum diyenler olduğu için.

Bir de bıktım sonradan görmelerden, para para diye ağlıyormuşum. Herkes parayı sizin gibi sonradan mı gördü sanıyorsunuz veya her şikayet eden bitini mi yiyor sanıyorsunuz? Ben neden bu kadar zengin bir coğrafyada bir misafir ağırlayacağım diye 1,5 2 bin harcıyorum?

4 kişilik aileye uygun İstanbul da yaşanır ve güvenlik problemi olmayan ev gösterir misin sarı siteden?
Allah'ın hangi dağında çıkacak acaba? Ya beni benden şüpheye düşürüyorlar, benim nefes alamayıp İstanbul'dan kaçan benim ayol.

Canım Hatay'da Erdoğan uyarmıştı ama insanlar izin vermedi konut için depremden önce yarın bir gün deprem olur ALLAH korusun diye konut yapicakti ama izin verilmedi biliyo musun bunu da imar affıni bende zaten iyi bulmuyorum keşke olmasaydı ama uyarmıştı izin verilmedi

Canım 20000 kazanan bir insan beş bine kiralık ev bul beşbin de elektrik için felan gitsin on bin sana kalır yanı 25bin kazanacak da 20bin eve verecek atmayın ya

İnsanların güvende yaşamak istemesi, tacize uğramadığı sokaklarda yürümek istemesi, sığınmacı mülteci istilası olmayan yaşam alanlarında ev kiralayıp yaşamak istemesi bile şükürsüzlük oldu. İnsanların çocuklarıyla güvenle yürüyebileceği sokaklar, yaşam alanı mı bıraktınız? Resmen git şehir dışına doğru uygun bir ev bul günde 4 saat de yol çek diğerleri gibi o zaman diye de vaaz veriyorlar.

Bu mesaja bu yorumu yazdınız ya istatistik falan ne gerek var, çık sokağa sağa sola bak karar ver...İstatistikte neymiş
Canım herkesin karnı doyuyor zaten kirada olan bir kişide bütçesine göre kira bulursa birikim yapabilir diğer türlü birikim yapamazsınız

Canım 20000 kazanan bir insan beş bine kiralık ev bul beşbin de elektrik için felan gitsin on bin sana kalır yanı 25bin kazanacak da 20bin eve verecek atmayın ya
Kaynanam gibi hesap yapıyorsunuz, kendi iki maaşı yetiremez, bize laf eder oğlumun maaşı tek başına nasıl yetmiyor ne yiyonuz diye. Halbuki 2 çocuğa rağmen ondan az harcıyorum.

95 yaşındaki deden görmüş geçirmiş işte sana da öğretiyor bil diye ama anlamıyorsunuz
Mazot pahalı diye yönetime değil ogluna kızıyor o da sizin gbi işte.. arabaya binme yürü!! Neyse allah rahmet etsin vefat etti zaten tövbe sevinsem mi üzülsem mi bilemedm sayenizde( oy açısından)

Bir de Esenyurt’ta bile ortalama olarak 10 bin oldu kiralar arkadaşlar, 5 bin kira hesabı ne? Esenler’de yeni yapım bir yere 17 bin istiyorlarmış mesela, evi 40 senelik olan bir arkadaşım var, korkusundan yeni ev bakıyor o söyledi. Geçen yazdan bahsetmiyoruz, matematik hesaplarınızı güncelleyin. Kendini bir eve yüksek kiradan atan bile endişe içinde, diken üzerinde yaşıyor.

Ne diyorsun arkadaş ya?Kiralık ev yok ev,ev sahipleri de akbaba gibi çıkarıp,%300 zam yapmak için tepende bekliyor.Senin tuzun kuru anlaşılan.
Ben konyaliyim konya civarı beş yüz TL kira veren bir arkadaşım var ve evin içi çokta güzel Ankara'da ki kiralarda en fazla beş bine veren bir arakadasim var ben üç bine kiraya verdim evimi siz nerde oturuyorsunuz nasıl ev arıyorsunuz anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…