Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Eminim ki sende bu yardımdan faydalanan birisindir 😅😅
Bana demissin gbi cvp vereyim.. 5 kurusları bogazımdan gecmedi.. gecmeli ama zaten verecekleri parada onun değil yine benm param aldgm herseyde vergi ödüyorum( smdii oo alısverişte yapıosn yardm mı almak istiyosun dersin beni delirtirsin ama içtiğimm suda bile vergi ödüyorum ya ondan bahsediyorum) ayrıca bosanmıs bi kadınım yozlaşmış zihniyetler yüzünden maddi manevi zorlandıgım oluyor..

Bana demissin gbi cvp vereyim.. 5 kurusları bogazımdan gecmedi.. gecmeli ama zaten verecekleri parada onun değil yine benm param aldgm herseyde vergi ödüyorum( smdii oo alısverişte yapıosn yardm mı almak istiyosun dersin beni delirtirsin ama içtiğimm suda bile vergi ödüyorum ya ondan bahsediyorum) ayrıca bosanmıs bi kadınım yozlaşmış zihniyetler yüzünden maddi manevi zorlandıgım oluyor..
Sana dedim zaten

Giderayak @Khomyuk'u da uçurmuş. Ceza yemeden muhatap olmak çok zor. Döner o. Çok duramaz. Ama kendi hesabıyla ama başka hesapla...
İşte böyle insanı delirtiyolar kendileriyle birlkte uçuruyolar. Giderken birinide kendimle götürcem diye inat etmiştir o.😅 baska hesapla gelir ki ne kdrda fazlalar diye düşünelim

Millet hep aç temme

Canım 20.000lira kira veriyoruz diyosunuz yarısı 10.000 lira kira veriyoruz diyo bunun mutfak masrafı var elektrigi var gazı var siz ne kazaniyosunuz iyi kazaniyosunuz ki bunları yapabiliyorsunuz
Gercekten gercek misin? Suan 20 bin 30 bin kazanıyo olmak iyi bi rakam mı? 4 kişilik aile gecinemiyor o parayla? 10 bin kira vermek secim değil mecburiyet. Çünküüğğ ekonomi uçuyooo😂😂

Millet hep aç temme
Aç değilim yahu.. ama ben şunu sorguluyorum niye yardıma ihtiyacımız var? Varsa neden alamıyoruz? Neden hersey lüks artk? Neden dolar 19-20 lira bandında? Manevi değerleri konserleri alkolü gectim.. neden ekonomi bu kdr berbat?

Canım okadar bina yıkımı vardı ki hangi birine yetişsinler binalar hep yan yana ve bütün binalar yıkık bir yeri kurtarsan diğer bin yere yetişmek imkansız yaani bununda göz önünde bulundurarak konuşun !!please
Çok daha uzun yazardım da kısaca yazayım. Tüm dünyaya uluslararası yardım çağrısında bulunduk ama en çabuk müdahale edebilecek Hatay 2. Alay Komutanlığını kışlada tuttuk. Askeri sahaya sürmemenin acısını tüm ülkece yaşıyoruz şuan.

Çok daha uzun yazardım da kısaca yazayım. Tüm dünyaya uluslararası yardım çağrısında bulunduk ama en çabuk müdahale edebilecek Hatay 2. Alay Komutanlığını kışlada tuttuk. Askeri sahaya sürmemenin acısını tüm ülkece yaşıyoruz şuan.
Yolları gördün mü canım Hatay'da ve hava şartlarından dolayı helikopterlerde inemiyordu bunu da bil lütfen

Ben dedim ama, insan okudukça ferahlıyor. Fakirlik sadece hayal ürünüymüş, ben onu anlıyorum. Lüks içinde yaşadığımıza ikna oluyorum okudukça. Hep fazlasını istemesek, fakirlik puanını hedeflesek sorun kalmayacak. Şükür.
Sonra bi markete gidiyoruz gözlerimiz beeeyyyle 😵‍💫

Hem lüks arıyorsun hem ucuz olsun diyorsun hem pastam dursun hem karnım doysun 😂😂
Gıda harcaması ile giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer aylık harcamalarının toplam tutarı (yoksulluk sınırı) 31.241,48 TL'ye, Bekâr bir çalışanın 'yaşama maliyeti' ise aylık 12.469,98 TL'ye yükseldi... Türkiş e göre.... Çoğu aile yoksul artık kabul edelim

X