Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Başlıkta yazan şey ne ?
Allahuekber demek Allah'ı yüceltmektir.
Ayakkabı ile girdi diye iftira atılmış yanlış haber yapılmış, içinden seçe seçe buna mı takıldınız ?

Valla senden akıllı olduğuma o kadar eminim ki.

Orada ana tema konser değil; özgürlüklerin kısıtlanması.

1 Yaş bebeğe anlatır gibi tane tane anlatmak lazım size belli ki

Nasıl bu kadar pervasızca üreyebiliyorlar aklım almıyor benim de. Doğru dürüst bir hayat sunamayacakları çocukları dünyaya getiriyorlar. Sonra toplumun başına belâ ediyorlar. O çocuklardan biri:

Peki, deprem hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hani şu 10 ilimizi etkileyen deprem?
Hani şu 2 gün yardıma gidilemeyen yerler falan?
Gerçekten ne düşünüyorsunuz?
Canım okadar bina yıkımı vardı ki hangi birine yetişsinler binalar hep yan yana ve bütün binalar yıkık bir yeri kurtarsan diğer bin yere yetişmek imkansız yaani bununda göz önünde bulundurarak konuşun !!please

Kazalar için yolları tuzlamak kazaların önüne gecebilirdi elbetteki bunu belediye başkanları yapıyor Mansur Yavaş da CHPli fakat Ankara'da ve bunu yapıyordu adam işini hakkıyla yapıyor millet kaza yapınca karısıyla yemeğe gitmiyordu şunu yapicam bunu yapicam diyordu Ekrem İmamoğlu hiç bir şey yapmadi hatta gene bı şeyden bahsederken millet onun olduğu yeri terk ediyorudu kimse dinlemedi konuşmasını biraz haber izleyin ikinci soruna da gelince fakirlik puanin yetiyorsa kira yardımı verirler araştırıyor devlet

Valla şu ortamda kabul edip oturmak bin kat daha mantıklı. Çünkü kiralar her gün değişiyor, nakliyesi var zartı zurtu var. Taşınmak bin kat daha zararlı
Benimki satacak, ben mecburen çıkacağım
Bütçene uygun kira yeri bul kiracı olmak zaten zor kendi evin olmayınca daha yeni mi zor geldi yomiyelerde 850 1000 lira

Bütçene uygun kira yeri bul kiracı olmak zaten zor kendi evin olmayınca daha yeni mi zor geldi yomiyelerde 850 1000 lira
Bütçeme uygun yeri bulamıyorum çünkü yok.. 5-6 binden asagı ev yok. Belli ki emlakçsınız yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…