Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ne kadar ayp ya üniversite eğlenceleri iptal edildi diye mi hayıflanıyorsunuz,edilsin zaten bunca insanımızı enkazında altında bırakalı ne kadar oldu hala bulunamayanlar var.Deprem deyince ne ahkamlar kesersiniz rockçılar gelemiyor diye kahrolmuşsunnuz.Normal hayata dönme edebiyatı da yapmayın sakın,bu normal değil çünkü.

Şuan iptal edilmesi değil konu
Uzun zamandır öyle olması
Şuan kimse eğlenecek durumda değil zaten

Yorum nasil manipule edilir ders 1.
Siz kacinci yy 'da kaldiniz da universite senlikleri,festivaller sanki depremle beraber son 2 ayda iptal edilmis algısı yaratıp ona isyan edilmis sekilde manipule ediyorsunuz yorumu? Biz de yemiyoruz bu mağdur edebiyatinizi artik.

Aynen böyle oldu işte. Afet, terör, ölüm, pandemi. Hiç bitmedi nedenleri. Pandemi önlemi miydi gerçekten alkol satışı yasağı? Gündüz işe gidip akşam ve hafta sonu eve kapanmak? Toplantılar, eğlenceler her sene bir olay neden gösterilerek iptal edildi ve unutturuldu. Kendileri hiçbir zaman halka uygulanan yasaklara uymadı ama. Toplandılar da eğlendiler de. Evinizde kalırken izlemediniz mi?

Acıyı kullanıyorsunuz, sonuna kadar sömürüyorsunuz. Kalan insanlara yaşamayı haram kılmak sizin amacınız. Yaşamı küçümsediğiniz için hep ölümlere tutunuyorsunuz. Samimi gelmiyor bana bu sözler. Hayata dönmüyoruz, hayattayız zaten.

Problemli misin?
Depremden aylar önce iptal edildi.
Yaz ve bahar konserleri ya bunlar hani?

Ay herkes oy kullanmasın ya
Ciddiyim

Bu ülkede doğdum yaşadım ve öleceğim.ülkemi terk etmeyecek kadar seviyorum.severek yaptığım bir işim evim ve araba alacak kadar param var…
Vatanperver bir insanım…şunu yazmak isterim…İran islam devrimi ve Afganistan konusunda bilgisi olmayan arkadaşlar var ise lütfen yakın tarihte yaşanan olayları okusun derim
Bu arada iletişimde kullanılan dil çok önemli
Ayrıştırıcı ve ötekileştirici olmamak lazım bana göre
Cinsel tercihi Farklı olan arkadaşlarım var ama diyaloğumu kesmiyorum
Burada şöyle bir gerçek var kimse yargıç değil,herkes hayatını yaşasın ancak saygı çerçevesinde
Benim tek derdim toplumun dezavantajlı grupları,,,çocuklar gençler yaşlılar ve engelliler
Başörtüsü olayına gelince,ben üniversitede okurken sorun yaşayan arkadaşlarımın yanında oldum,..zira inanç bunu gerektirir
Ama yolum belli benim…Doğruluk

Konuyu çarpıtmayın .
Bu şenlikler bu yıl iptal edilmedi zaten , ortalama 10 yıldır yasak.

İptal etmişsin üyeliğini ama okuyacağına eminim
Tamam anladık. Akpnin yılmaz askerisin. Tapıyorsun vs.
Ama doğruya da doğru de be kardeşim.
Bu kadarı da ayıp yani
İtü odtü boğaziçi bahar şenlikleri
Eskişehir konserleri
Kör değilsin. Sanırım cahil de değilsin

Konserler iptal ediliyor. Şenlikler yasak biliyorsun.

Savunucam diye bu kadar kıvrım kıvrım kıvırmaya gerek var mı?

İnsan biraz da onurunu düşünmeli

Milli bayramları bile yok ettiler neredeyse. Ne coşkusu ne sevinci kalmadı.
laylon eskiden milli bayramlar icin sevincle karsilardik simdi insanlar bayram ozel kiyafetlerine nasil para yetirecegim diye dusunuyor ..

mesela kursta konusuyoruz bir sinifin sadece tek ogrenci kiyafeti bastan asagi 500 tutmus

durumu iyi olmayan insanlar okullarda da kutlanmasa diye bekliyor

kimsenin hic biseyde sevinci umudu kalmadi cunku herseyin ucu maliyete ekonomiye gidiyor

keske medyayi da ayiplasaniz boyle ..enkazlari gostemriyorlar unutturuyorlar diye normallestiriyorlar sadece secimi konusuyorlar falan ne kadar ayip

Şuan iptal edilmesi değil konu
Uzun zamandır öyle olması
Şuan kimse eğlenecek durumda değil zaten
herkes en dipte ve umutsuz insanlar yeni bir cicek acsin mutlu olsun istiyorlar umut tukendi

bazen kk ya moral bulmaya geliyorum yok olmuyor arkadas

her yerde gecim sıkıntısı degisik problemleri olan insanlar falan kafa bile dagilmiyor hic bi sekilde :/

Problemli misin?
Depremden aylar önce iptal edildi.
Yaz ve bahar konserleri ya bunlar hani?

Ay herkes oy kullanmasın ya
Ciddiyim
Tamam da iptal edilen konsere şimdi ağlamanın zamanı mı,insanlar ne derdi deler siz konser ağıdı yakıyorsunuz.
Siz kendinizi çok akıllı sanıyorsunuz ya doğru bir tek siz kullanın oy ,bu kafayla bir yirmi yıl daha iktidar olamazsınız

Evet, tam zamanı; evet, çok akıllıyız; evet, bu halk yüzünden zaten 20 yıldır çekiyoruz, aslında halkın çoğu kendi seçtiği için layık olduğu hayatı yaşıyor pusulada oy vereceği partiyi tanımayanlar oy kullanıyor, bizim çabamız o direnç noktasını kırmak, aklı başında olan eğitimli, kendini yetiştirmiş kesime yazık oluyor.

Demografik çarpıklaşma buna sebep oldu kuğu. Bakıyırum eğitimli, belli bir kültürel birikime sahip olan, anne babadan görgülü, kolektif bilincine ulaşmış ebeveynler 1 bilemedin 2 cocuk sahibi olurken;okulu zoraki okuyan, benlik algısı gelişmemiş, yaşamayı sadece ev almak ve üremek sanan, kendi menfaatlerini herseyden önce tutan, cogu aileden deger ve onay görmemiş evebeynlerin 3 4 5 cocukları var.Uzun zaman içindeki demografik evrilmeyi düşünün akıllara zarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…