Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
O zaman fazla yıprandınız burda. Biraz dinlenin.

Bahar şenliği ve konser deyince ilk akla gelen
Kirkpınarda sadece güreş olmuyor. Akşamları da konser oluyor ki onu örnek verdim dimi? Ama tabii saygıdeğer dil bilgisi öğretmenimize detay vermezsek, çözümleme yapamıyor

Kirkpınarda sadece güreş olmuyor. Akşamları da konser oluyor ki onu örnek verdim dimi? Ama tabii saygıdeğer dil bilgisi öğretmenimize detay vermezsek, çözümleme yapamıyor
Vazgeçtim ya; sor demiştin, merak etmiyorum demiştim. Soruyorum: Kadıköy'de yaşıyorsun ama nerelisin? Hangi üniversiteden mezunsun? Bölümün neydi?

kafama takilan birseyler var mesela kilicdaroglu hdp ile ne konustu ne soz verdi cok soru isaretleri yani mesela cevremde onlarla anlasti yarin turkiyeyi satar diyenler var.

Neden tak diye cümlenin ortasında kesilmiş videolar gönderiliyor ki?
Devamını da dinlemek isterdik.
Kes,kopyala,yapıştır yapılmış şeyleri atıyorsunuz.
Aynı kişinin hoşunuza gitmeyecek konuşmalarını atsak-ki çok vardır- yok yalan dersiniz ama.
Kimin inanacağını sanıyorsunuz anlamıyorum ben.
İnsanların aklını küçümsemeyin ya.

kafama takilan birseyler var mesela kilicdaroglu hdp ile ne konustu ne soz verdi cok soru isaretleri yani mesela cevremde onlarla anlasti yarin turkiyeyi satar diyenler var.
HDP tüm siyasi partiler gibi legaldir. Her aday her partiyle görüşür. AKP gitsin istiyorsa ona göre tavır alır, bir söz almasına gerek yok. YRP ve Hüdapar'ın anlaşması gibi madde dayatmadı. Hür iradesiyle destekliyor.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar: Bir pazarlık, bakanlık münazarası, münakaşası bizim gündemimizde değil. Temel mesele Türkiye'de toplumun çoğunluğunun isteği olduğuna inandığımız demokratik değişimi sağlayacak uzlaşmayı başarmak

Benim de kafama takılıyor.erdoğan ne söz verdi de terörist başı abdullah öcalanjn abisi Osman öcalan, devletin resmi kanalı TRT Kürdiye cıkıp mektup okudu?

Böyle kitapçık halinde servis edince evler yenilenmiş mi oluyor? Bakiyim? Yok aynı buralar ya.
Sizin kentsel dönüşümden anladığınız sanırım eskisini yık yenisini yap. O dediğinizi müteahhit e verin o da yapar. Projeler orda var, başlangıç tarihleri de yazıyor, amaç eskisini yıkıp yenisini yapmak mı yoksa planlı programlı depreme de dayanıklı sağlıklı yaşam alanları oluşturmak mı

Karma eğitimden vazgeçilmeli

• Zorunlu karma eğitimden vazgeçilmeli, isteyen aileler çocuklarını yüksek öğrenim dâhil eğitimin her kademesinde erkek veya kız okullarında okutabilmelidir.... Hüda -Par

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…