Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bakın, değiştirilemez maddeleri yazmış. Iran olucaz, kadınları asacaklar diye yalandan yaygara yapmayın.

Biz dil kursuna gidip Arapça öğrenecek hale geldik ki ayıp olmasın misafirlere. Tabelalar onların diline çevrildi. Bayramda gidip geri geliyorlar işte. Gitmiyorlar, gönderilmiyorlar, uyum sağlamıyorlar.

Bakın, değiştirilemez maddeleri yazmış. Iran olucaz, kadınları asacaklar diye yalandan yaygara yapmayın.
Ülke tekelinde gbi davranan. Anayasa maddelerini hiçe sayan birinden bahsediyosunuz.. adam canının istediğini yapıyor biliyorsunuz..

Ülke tekelinde gbi davranan. Anayasa maddelerini hiçe sayan birinden bahsediyosunuz.. adam canının istediğini yapıyor biliyorsunuz..
Canı da cok enteresan bu arada 5 yıl önce bunu yapan ş.refszdir dediğini, 5 yıl sonra işine geldi diye yapabiliyor.. örngn 3 köprü için bunu yapmak istanbulun akciğerlerini almaktır dedi, keza 3. Kez c.baskanı adayı olmasıda anayasaya aykırıdır sayın kofi

Biliyor, o yüzden oy veriyor. Maddeleri hiçe saymasa oy verirler mi ona? Ondan başkasının bunu yapmayacağını biliyorlar.

Geçen yıl ramazan bayramında İstanbul a gittim. Oğluma ve yeğenime taksim , galata kulesi oradan da Beyazıt kapalı çarşı dan oluşan bir İstanbul turu yaptirmaya kalkismistim .Bin pişman oldum kabus gibiydi. Orta yaşlarda bir kadın önünden geçen herkese Türkçe biliyor musunuz ? Diye soruyordu. Sonra Fatih e geçtim tabelalar sırf arapcaydi. Historia AVM var orada yemek yedireyim çocuklara dedim. Önümde ki araplar bir türlü menüye karar veremediler kasiyere bunlar sipariş verene kadar beni alsana dedim yok bekleyeceksin dedi. Meğerse kasiyerde arapmis.
Sonra Fatih'te özel bir hastaneye gittim Dr lar komple arapti.beni Samatya hastanesi ne yatırdılar oda 4 kişilikti. Diğer üçü Suriyeli idi. Sonra bir baktım koridor sırf arap.Her hastanın 4-5 ziyaretçisi geliyordu. Odama gelen diğer hastaların ziyaretçilerinin içinde erkeklerde vardı .Oyle gürültülü konuşuyorlar yiyorlar içiyorlardi ki. Güvenliği çağırdım o da onlarla arapça konuştu. Yazarken bile nefes almakta zorlanıyorum o anlarım korkunçtu. Resmen ülkemde azinliktim. Çok korktum.

Biliyor, o yüzden oy veriyor. Maddeleri hiçe saymasa oy verirler mi ona? Ondan başkasının bunu yapmayacağını biliyorlar.
Anlıyamıyorum ki gercekten.. hani denenmişi denemekte manasız.. farklı biri olsn bakıs acısıda yok .. illede ölümüne o.. nasıl bi fanatikliktir aklım almıyo

Biz dil kursuna gidip Arapça öğrenecek hale geldik ki ayıp olmasın misafirlere. Tabelalar onların diline çevrildi. Bayramda gidip geri geliyorlar işte. Gitmiyorlar, gönderilmiyorlar, uyum sağlamıyorlar.
Iste farka bakarmisiniz

Avrupadaki turk marketlerinde veya restoranlarinda ulkenin dilindende yazilmazsa kapatiliyo mekan , yani muhur vuruluyo.

Ayrica, ya gerçekten hangi akil multeci birisine gidip bayramlasip gelmesine izin verir. Gerçekten aklim almiyor.

Ulen biz avrupali vatandas olmusuz, evimize 2 maas giren catir catir vergi odeyen insanlariz ulkemize bayramda gelmek icin bir ton masraf yapiyoruz.
E bu multeci kisisi hani muhtacti hani yazikti, ulkesi hani savastaydi, hani korkuyodu, nasil oluyoda bayramda masraf yapip o savas alanina gidiyolar?

Turkiyeyi mahfettikleri icin hepsinden nefret ediyorum net.

Herkes her seyin farkinda, sadece bazilari viccanlari ve beyinleri kapatip olesiye savunuyorlar bir de hukumeti.
Akil alir gibi degil gercekten.
Ben ingiltereye gelmek icin bir ton evrak hazirladim, epeyce yuksek bir ucret odedim. Dil sinavina girdim. Devletten yardim almiyorum, ulkenin kurallarina uyuyorum.

Peki ya bunlar her b.ku yiyorlar, rahat rahat milletin karisina kizina asiliyorlar, her turlu pis isleri yapiyorlar, vergilerimiz bunlara gidiyor, vatandaslik aliyorlar, sonra birileri gelip resmen bunlari savunuyor ve diyor ki ki irkcilik yapiyorsunuz
Suriyeli-Afganla Rus-ingilizi de karsilastirdilar ya soylenecek soz bitti

Okurken panik atak gecirmemek icin salavat getirdim
Yemin edim korku filmi gibi

Anlıyamıyorum ki gercekten.. hani denenmişi denemekte manasız.. farklı biri olsn bakıs acısıda yok .. illede ölümüne o.. nasıl bi fanatikliktir aklım almıyo
Kriterleri belli. Anayasa yaşam tarzlarına önem verir. Onlar, bunu hiçe sayan birini istiyorlar çünkü kendileri gibi yaşamayan insanlar baskılansın istiyorlar.

Kriterleri belli. Anayasa yaşam tarzlarına önem verir. Onlar, bunu hiçe sayan birini istiyorlar çünkü kendileri gibi yaşamayan insanlar baskılansın istiyorlar.
Ben ona oy veren büyüğüme hesap sordum.. muhtemeldir ki cocuklarıda kendilerine hesap soracak acıklama bekleyecek…

ne bildiğinizi de bilmiyosunuz.. bildiklerinizin doğrulugunu sorgulamıyosunuz.. diploma ve subaylıkla ilgli attgnz videoalrada karsılık olarak delil sundum.. onlarada bsey demediniz.. sanırım onlardan da haberiniz yoktu
ben görmedim verdiğiniz cevaplari. Alintilayip beni etiketler misiniz? Ben ne bildiğimi biliyorum ama siz de şunu bilin, saydıklarınız anayasanın ilk 3 maddesi değil. Onlara bakarak yaygara yapmaya gerek yok dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…