Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Sizin gibiler türesin diye mi öldü askerlerimiz demişsin. Nasıl bir kin ve öfke öyle.
Kimde nasıl hazımsızlık, düşmanlık, nefret var ortada.
Şimdi gelir Rum tohumu der. Öyle bir nefret. Rum, Ermeni, Mozambik köken ne fark ediyorsa? Türkiye Cumhuriyeri topraklarında yaşayıp, Türkiye Cumhuriyeti Kimliği taşıyan herkese etnik köken fark etmeksizin TÜRK denir. Nokta!

Bu ülke hiç bir zümre yada inanç sistemine ait değil. Hepimizin

Yasayı katiller ve tecavüzcüler üzerinden çıkarırsan onlar asılır. Masumlar ömür boyu hapiste kalabilir yani çok eğlenceli birisiniz. Söyleyen olmuş muydu

Bize hâlâ daha Bulgar diyen ma... var,daha ne denilebilir ki.

ben sizin zihniyetinizin yaptıklarından çektiğimizi anlatıyorum..yani chp de öyle saygı anlayışı falan yok..sorun olsaydı Müslüman bi ülkede şimdi herkesim bu kadar rahat yaşamazdı..
Okey chpde saygı anlayışı olmasın hadi. Benim sorduğum soruya cevap vermediniz. Siz zulüm gördüğünüzü iddia ediyorsunuz,ben ve atalarım da zulüm gördük, başörtülüyüz her yerdeyiz diyorsunuz, sizin görüşlerinizle taban tabana zıt olan diğer kişiler de her yerde olsun o zaman. Müslüman olan da olmayan da,başı açık kişiler de, eşcinseller de bu topraklarda yaşama hakkına sahip,mecliste temsil edilmeli de ben buna inanıyorum. Peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Başörtüsünün devrimini yapan kişi cumhurbaşkanı olabiliyorsa eşcinsel kişi de olabilmeli. Başı açık kişi de olabilmeli,müslüman olmayan da olabilmeli. Siz buna saygı duyuyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…