Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu seçim basit bir seçim değil. Ben o sandığa özgürce yaşama hakkımız için gideceğim. Bakar mısınız ağızlara? Eşcinsele nefret suçu işler, dinsize yaşam hakkı tanımaz. Müslüman bir ülke dayatması yaparsanız laik bir ülkede, insanlar sizi gayet de şeriat ülkelerine yönlendirir. Sen ne hakla Müslümanlığı bana hatırlatıyorsun ve dayatıyorsun? Bu ne cürret?

Ama ben başörtüsü hariç dedim( devrim niteliği tasımamaktadır) ama sizin için onu kabul etmiş varsayın dedim

Bu ülkede sağcılar kadar solcular da zulüm yaşadı. Kaç tane solcu asıldı öldürüldü. Suikasta kurban gitti. Hepsi toplumuyla devletiyle barıştı devam ediyor. Ama sizin bu mağduriyetler bitmedi.
Artık başörtüsü olayı bitti. Tekrarlanmayacak. Hala daha bunu ısıtıp ısıtıp getirmekten bıkmadınız.
Benim babam da solcu olduğu için devlet memuriyetinden çıkarıldığı bir dönem yaşadı. Ben de o zaman ağlamaya devam edeyim 30 sene önceli konular için

Tek mağduriyetiniz baş örtüsü anlıyorum.Bu ülke hiçbir zaman siyasal İslam'a yem olmayacak,sizin gibi düşünmeyenleri ülkeden kolayca kovabilme haddine de hiçbir zaman sahip olamayacaksınız.İnancli ve inançsız herkesin huzur ve barış içinde yaşadığı örnek bir ülke olacağız inşallah.

Siz her yerde olabilirsiniz,ama sizin yaşam tarzınızı benimsemeyen ,sizinle taban tabana zıt olan kişiler de her yerde olsun,buna da kızmamalısınız. Başörtülü kişiler her yerdeyse eşcinsel de her yerde olsun, başı açık vatandaş da her yerde olsun,müslüman olmayanlar da her yerde olsun, mecliste de temsil edilsin. Sizin için sorun olur mu mesela?

Ben şehit torunuyum ya sen???kim nerden gidiyor gidecek olan varsa memnun olmayan sizler haydi avrupaya gidin.. bu vatan için şehit olan asker müslümandı sizin gibiler türesin diye can vermediler.

Chpden böyle bir atılım gelmez kandırmayın kimseyi ..sizde Müslüman hazımsızlığı var

Ben şehit torunuyum ya sen???kim nerden gidiyor gidecek olan varsa memnun olmayan sizler haydi avrupaya gidin.. bu vatan için şehit olan asker müslümandı sizin gibiler türesin diye can vermediler.
E ben de şehit torunuyum.
Seküler veya solcuların da dedeleri sizin dedelerinizle omuz omuza can verdi bu ülkede.
Ben sana yallah Arabistan’a diyemem sen de bana yallah Avrupa’ya diyemezsin
Bu ülke benim de ülkem.

Şehit olanların dini inançlarını nerden biliyosunuz Allah askına? İnancsız olan devletini milletini korumaz mı? Bu uğurda şehit olmaz mı?

Ben ve ailem sadece Trabzon’da 200 senelik geçmişe sahibiz. Türedim ne oldu? Zorunuza mı gidiyor? Ben bu Cumhuriyet sayesinde çalışan, üreten, değer katan, vergi veren bir vatandaşım, KADINIM. Köklerimin hiçbir önemi yok. Bu laik ülkede özgürlüğüme kimse gem vuramaz.

Son düzenleme:

Chpden böyle bir atılım gelmez kandırmayın kimseyi ..sizde Müslüman hazımsızlığı var
Sizin gibiler türesin diye mi öldü askerlerimiz demişsin. Nasıl bir kin ve öfke öyle.
Kimde nasıl hazımsızlık, düşmanlık, nefret var ortada.

Kk idam getirecek demedim. Konumu senin beni alıntıladığın bir video ile başladı. Anafikri kadına en değer veren partinin akp olmasıydı. Hatırlarsan eğer.
"E daha ne" neydi o zaman? Idam getirince kıymet vermiş oluyorsa, kk'da kıymet veriyorsa idam getiricek o zaman.

Kılıçtaroğlu mu getiricek idamı? Böyle bir vaadi var mı? Linkler misin beni?
İdam gelince kimler asılacak?
İdam gelince asılanlar çocuk tacizcileri yada katiller olmayacak. Siyaset yüzünden masum insanlar gidecek. Şu zamanda hala idamı savunmayın. İdam edilen biri masum çıkarsa ne olacak?
Ömür boyu hapis cezası gayet yeterli bir ceza. Şu idam çığırtkanlığını yapmayın hala ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…