Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yanlış yerde yanlış çıkış yaptı çünkü. Burada yapsın kavgasını. Orada mesele başkaydı.
Farkettiniz mi bilmiyorum. Bu cevabı verdiğiniz üyenin bahsettiği kalbimden54 isimli kullanıcı berhanmış. Kalbimden54 üyelik iptali görünüyor ve üyelikler birleştirilmiş. Okullar açılmalı mı konusunda siyasi görüşünü kalbimden54 ile açıkça belli etmişken burada berhan ile "hıyıtımdı hıç ıy vırmıdım" yapıyordu.Hoşgörüsüzüz diye ilk kez oy vermeye karar vermişti. Bizi o üyeye yüklenmekle suçluyordu. Kendisine yüklenmemize içerlemiş yani. Kuyruklu yalanlara hele. Gece gece denk geldiğim şeye bakın.

Aynı kişi miymiş? Berhan diğer konularda da destek oluyordu zaten o görüşe. Aynı konuda kendine mi destek olmuştu acaba? Biliyorum çünkü görüşünü Berhan'ın. İlk kez burada görmedim onu ben.

Aynı kişi miymiş? Berhan diğer konularda da destek oluyordu zaten o görüşe. Aynı konuda kendine mi destek olmuştu acaba? Biliyorum çünkü görüşünü Berhan'ın. İlk kez burada görmedim onu ben.
Ben ikisini de ilk kez deprem doneminde gördüm. Kalbimden54'ün profiline bakmistim. Sakarya yaziyordu. Berhanda da yaziyordu. Hiç anormal bulmadim malum %60-70 orandalar o şehirde. Şüphe duymadım yani. Şimdi bildirim mi geldi içime mi doğdu anlamadim, birden karşıma çıktı. Daha o gün üyelik iptali yapılmıştı. Herhalde dava edilmekten korktu diye düşünmüştüm. Demek ki o günden birleşti.

Amann, ben bu sitede daha neler göreceğim acaba

berhann 'ı çağıralım. Bize biraz daha kuyruklu yalanlarından bahsetsin.
Ben anlamıyorum ki dürüstlük çok mu zor? Dilden dinden milletten cinsiyetten bağımsız sadece ahlaklı olamıyor muyuz biz? Anonim takılırken bari kendimiz olma imkanımız var işte. Ne gerek var bunlara?

Ben anlamıyorum ki dürüstlük çok mu zor? Dilden dinden milletten cinsiyetten bağımsız sadece ahlaklı olamıyor muyuz biz? Anonim takılırken bari kendimiz olma imkanımız var işte. Ne gerek var bunlara?
Şaka gibi gerçekten. Geldi kalbimden54'ü savundu. Hayatimda hiç oy vermedim. Sizin hoşgörüsüz olmanız yüzünden ilk kez vercem dedi. O üyeye çok yüklendiniz dedi. Kız yalanların Şahmeran'ı, neredesiin?

O hesapla buraya gelip deseydi işte. Okul konusunda niye sıkıştırıyor araya! Twitter'dan bu troller yüzünden buraya kaçıyorum, burada da kaynıyor.

24 saat geçmedi daha üstünden .
Adam 3 milyar verip , 3 milyar 10 milyon olarak geri aldı .
Resmen tombala yaptı.
Hatay'ın anavatana katılışının bayramın görmek Atama,ihmallerle yok oluşunu görmek bizlere nasip oldu. Çalan,göz yuman,imza atan kim varsa iki yakaları bir araya gelmesin.
Parti gözetmeksizin suçlular cezasını çeksin ömür boyu vicdan azabından geberip gitsinler.
berhann 'ı çağıralım. Bize biraz daha kuyruklu yalanlarından bahsetsin.
Üyelik iptali yapmış,dün gördüm onuda nickini değiştirmiş okudum hatta yazdıkalrınıda.

Kliniklik durum ya. Ben konuyu okumamıştım. Konu kapanmış konuyu öyle bir anlatıyordu ki ...merak edip tek tek okudum. Diğer nicki ile özür dilemiş. Olivia ydi galiba o kullanıcı da gergin olduğunu söyleyip konuyu kapatmışlar. Beyhan nicki ile yine alevlendirmis ortalığı.
Bahsi geçen konuyu okudum. Orada herkes gerginliğini kabul ettiğinde bile olayları provoke eden tek kişi vardı bence !!!
Zaten yazmıştım da. Amann şaşırmadım hiç. Gayet bu tarz insanların vizyonuna uygun hareketler.

Berhanın mesajına tıklayınca eski nickiyle yazdığı mesajı görebiliyosun,o okul açılmalımı konusunda.

Berhanın mesajına tıklayınca eski nickiyle yazdığı mesajı görebiliyosun,o okul açılmalımı konusunda.

Topuklayarak kaçmış hemde:))

Hepsi mi yalan makinesi olur, trolllükten alışkanlık, hepsinin çifter hesapları oluyor. Hiç yadırgamadım. Patetik bir vakasın. berhann
Önce hesapları birleştirilmiş sonra da kaçmış gitmiş. Tabii yepyeni bir yüzle dönmeyeceğini bilemeyiz. Ezel Bayraktar gibi. Her yazanın geçmişine kadar gidip peşine de düşemeyiz ki. Çok yorucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…