Sebepsiz düşükler

Pemppeee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
572
137
İki sefer düşük yaptım gerekli testler yapıldı sorun çıkmadı başına gelip çocuk sahibi olan var mı

İki sefer düşük yaptım gerekli testler yapıldı sorun çıkmadı başına gelip çocuk sahibi olan var mı
Merhaba, düşük materyalinde kromozom analizi yapıldı mı? Gerekli testler nelerdir? Ben de düşük yaptım 8haftalık, sonuc triploidi diye birşey geldi mesela.

Bir tane 12 haftalık bir tane de kimyasal düşüğüm oldu 2 ay arayla ilk düşüğüm bebekte ödem vardı sebebi oydu. Doktorum pıhtı sorunu olsa ilk bebek o kadar yaşamazdi dedi korkmayın tekrar deneyin şükür o ay tekrar hamile kaldım 33 haftalık hamileyim ama dediğim gibi doktorumun öngörüsüne güvenerek test vb yaptırmadım

Dua edin bana hamilelerin duası kabul olur :)

Merhaba, düşük materyalinde kromozom analizi yapıldı mı? Gerekli testler nelerdir? Ben de düşük yaptım 8haftalık, sonuc triploidi diye birşey geldi mesela.
Evet yapıldı sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…