Sea horse didim ?????

Sea horse didim giden varmi balayi icin dusunuyoruzz

yerinde olsam didimi asla tercih etmemm hiç gezilecek bir tarafı yok ben gittim didime. sana didime yakın kuşadasını tavsiye ederim yada izmir dikilide ada üstünde oliveara resort butik otel var onu tavsiye ederim balayı için

yerinde olsam didimi asla tercih etmemm hiç gezilecek bir tarafı yok ben gittim didime. sana didime yakın kuşadasını tavsiye ederim yada izmir dikilide ada üstünde oliveara resort butik otel var onu tavsiye ederim balayı için

kuşadasında da ömer tatil köyü var yeni balayı odası yapmışlar geçen hafta eşimle o oteldeydk balayı odasındaydık süperdi otel çok iyi aynı zamnda eşimin arkadaşı fiyatta yardımcı olurlar

Cok tsk Peki 1 haftalik ne kadar otele dikilip kalmak zorunda deiliz dimi agus 25 gidice1 kalicaz ne kadar fiyatii acaba ,sesiz sakin bi yermi cikip gezilecrk sekildemi ? Kisin maldivlere gitmedicez kismetse cok pahli olsun istemiyorum esin 2 sene once didimdeydi ondan bildigi yer olsun die

REsinlere bakiyorumm harikaymiss

didime gidersen otele tıkılıp kalırsın ama kuşadasında gezilecek daha çok yer var:KK52: ömer tatil köyü merkeze çok uzak değil zaten şehiriçi dolmuşları vs de var araçla gelirseniz daha kolay olur yada araç kiralayabiliyonuz..ömer tatilde ben çook kaldım hatta haftaya yine oraya gidicem sitelerinde balayı oda resimleri yok çünkü çekimleri yeni yapıldı siteye konmadı daha ama ben gördüm balayı odası harika.:KK9:

didime gidersen otele tıkılıp kalırsın ama kuşadasında gezilecek daha çok yer var:KK52: ömer tatil köyü merkeze çok uzak değil zaten şehiriçi dolmuşları vs de var araçla gelirseniz daha kolay olur yada araç kiralayabiliyonuz..ömer tatilde ben çook kaldım hatta haftaya yine oraya gidicem sitelerinde balayı oda resimleri yok çünkü çekimleri yeni yapıldı siteye konmadı daha ama ben gördüm balayı odası harika.:KK9:

birde rezervasyonu hemen yapmanız lazımmm çünkü otelll fullll doluuu oluyo

benım ailem didimde yaşıyor buyüzden iyi bilirim tatilden ne beklediğinize bağlı aslında...didim güzeldir şehirin içinden direk denize gırılen tek tatıl beldesıdır, denizi mavı bayraklıdır yanı en temız denız plaj secılmıstır, sadece kalabalık oluyor onun için cıvarda cok cok gusel koylar oralara gıdebılırsınız...denızı cıdden cok cok guseldır tehlıkesızdır (gende dıkkatlı olun tabı) kesınlıkle cok temızdır benım yıgenım bebeklıgınden berı 5 ay hep denızde :) artı gunluk mavı turlar vardır cok cok gusel koylara goturuyor bayılırsınız ayrıca bodruma bıle mavı tur var tavsıye derım. sıkılrsanız bodrum dıbınız gunubırlık bıle gıdılır. gece hayatı guseldır medusa club var tavsıye ederım en ıyı clubrut hatta bodrumdan gemı turları var gecelerı cluba..sahılde de gusel barları var her ceşit..gezilecek yeride yok değil bence kusadasındna bın kat daha ıyıdır..kuşadası hep boş gelır bana denızı gusel degıl ama tabıkı tercıh sızın..
balayından ne bekledıgınız onemlı ama yanı denıze gıreyım gece clube gıdeyım egleneyım dıyorsanız tavsıye ederım ayrıca kusadasıda yakın mınubs bıle var en kotu araba kıralarsınız cıvarı gezersınız gunuburlık kusadasına gıdersenız..
ama eger sakın bır balayı ıstıyorsanız başka yere yonelın derım mesela bozcada,alaçatı gibi kafa dınlemelik... (özellıkle bozcada :) )
biz gezelim,kültür turu gibi olsun sakın dediğimiz için beyruta gitmişti..umarım sızınde cook gusel geçer.
İyi tatillerr :)

Cok tsk bizim didimi istememizin sebebi esim 2 sene once gitmisti ark yazliginda kalmislardi cok begenmistii o yizden otel buldum venosa gibi biseydi yer yoktu sindii baska onerebilecehin otel varmi esim didim altinkuma gitmistii o civarda guzel bi otel seahorse nasil yada kiralikk temiz yazlik ariyoruzz oRion var sizce hangisii iyi az zmn kaldii 24 agus dugun25 tatil

X