Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

evet canım bende özledim valla. gel herzaman. bakıyom sana bazen, nirde adranalin var sen o topiktesin
efe'ydi demi senin küçük tosuncuk o nasıl.. iyim bende çok şükür uğraşıyorum işte.

cnm hayatım okadar monotonki bende öyle biraz renklendırıyorum hayatımı napim baksana oğluma kocaman oldu sıpacığım

cnm hayatım okadar monotonki bende öyle biraz renklendırıyorum hayatımı napim Eki Görüntüle 609249 baksana oğluma kocaman oldu sıpacığım

maşallah, senin ağzını yerim, gülüşe bak yaa.. allah nazarlardn saklasın.. kocaman olmuş.
hemen kaydettim resmi masaüstüm yaptım çok tatlı yaa..
canım kusura bakma öğlen elektirik gitti. giremedim.

sağol cnm benım estağfurullah benımde habıre net gıdıyo deli oluyom tam bi konuya msj yazcam gıdıyoo sonra ne yazcamıda unutuyom :)

sağol cnm benım estağfurullah benımde habıre net gıdıyo deli oluyom tam bi konuya msj yazcam gıdıyoo sonra ne yazcamıda unutuyom :)

bendede sürekli şarj kablosu uzatma kaplosu varya. onda sorun çıkıyo yanıyor :26:
ahmet efecik çok tatlı canım yaa. nazarboncuksuz gezdirme sakın

iyi diyelim canım bu ay tüp bebek yapılacaktı 1 yıldır düzenliydi adetlerim stresten heyecandan galiba hala adet olmadım söktürücü kullanıyorum şimdi çok şanssızmıyım ben yaaaaaaaaaaaaa

şanssızlık olmuş canım yaa çok stres yapma
hayırlısıyla olur inşallah :26:
heyecan doruktatır şimdi sizde

tecrübeli hanımlar bana bir el atın...yeni konu açmak istemiyorum cevap alamyorum sohbete daldım kusura bakmayın süveri erkek giyimden alışveriş yaptınızmı yada cotondan ürünlerden memnun musunuz?yada önerebileceğiniz mağaza varmıdır ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…