Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

anaaa niden kimsecikler yok bugün benim topikte,
hep şen şakrak olan topiğim bugün yasta kıslarr gelmedii içünn

tebrikler bende istiyorum ama eşim sen trafık canavarı olursun dıye aldırtmıyoo

nealaka canım kesin kıskandığı içindir. öğreten kurs hocaları genelde erkek oluyor bence oyüzdendir
ama ikna et almaya çalış. artık hiçkimseye yük olmadan istediğim yere gidebilicem beni ençok mutlu eden bu

bendede bıraz tırsaklık var üzerimize gelıyolar deyip duruyorum bide agresfıfım bıraz arbaya bınınce bır kadın şöför neden bukadar yavaş gıdıyorsunuz dıye el kol yapmıştı 9 aylık hamıleydım ozaman göbeme bakmadan kapılar açç bu kadına göstercem gununu dıye ınmeye çalışıyordumki arabadan eşim tuttu

hoşbuldum cnm özledımde geldim artık hiç denk gelmıyoruz ben ıyı sayılırım bızım canavrla uğralşıyom uyuyo şimdi kafa dınlıyorum sen nasılsın

evet canım bende özledim valla. gel herzaman. bakıyom sana bazen, nirde adranalin var sen o topiktesin
efe'ydi demi senin küçük tosuncuk o nasıl.. iyim bende çok şükür uğraşıyorum işte.

ayy alemsin haaa trafik magandası olacak deilsin olur arada öle münakaşalar.
ama oda dayağı haketmiş canım bak bendede korku bide heyecan vardı yapamam sanıyodum lakin yaptım..
kadın isteyince azmedince başarıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…