Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Benim kocam herdeyse her pazar çalışıyor
Bu pazar evde inşallah
Buz gibi tatlım kar yağıyor bide kar tuttu her yer buz pisti gibi
Donuyoruz :18: gerçi ben günlerdir dışarı çıkmıyorum

anladım canım zor oluyor ölede ne diyelim, adamların işleri bize evlerini geçindirmek için mecburlar
burada öle acxaip soğuk yaa 2 saat hareketsiz dışarda dursam kesinlikle donarım

anladım canım zor oluyor ölede ne diyelim, adamların işleri bize evlerini geçindirmek için mecburlar
burada öle acxaip soğuk yaa 2 saat hareketsiz dışarda dursam kesinlikle donarım

Evet tatlım kesin donulur
Ben eşimi gönderdim kapı pencere açtım ev havalansın diye
Buz gibi olmuştur kesin

Son düzenleme:
sanada mrb :))) tmm sohbet edelim ki sayımız dolsun hemde kk da arkadaşlarımz artsın dimi :)

evet canım aynen öyle oyüzden açtım zaten bu topiği
birazdan çıkıcam canım ama biraz seninle tanışmak için kaliym burda,
benim adım esra 22 yaşındayım evliyim ankaradayım
sen ?

evet canım aynen öyle oyüzden açtım zaten bu topiği
birazdan çıkıcam canım ama biraz seninle tanışmak için kaliym burda,
benim adım esra 22 yaşındayım evliyim ankaradayım
sen ?

bende nejla 25 yaşındayım bursalıyım nişanlıyım 9 haziranda kısmetse düğünüm var :))) ankara buzzz gibidir şimdiii
bide memnun oldummm esra

bende nejla 25 yaşındayım bursalıyım nişanlıyım 9 haziranda kısmetse düğünüm var :))) ankara buzzz gibidir şimdiii
bide memnun oldummm esra

bende çok memnun oldum nejlacım. hemde nasıl soğuk valla biz sıcak evimizde üşüyoruz,
allah dışarda olanlara yardım etsin.. buarada mutluluklar dilerim, canım allah bir ömür boyu ayırmasın

bende çok memnun oldum nejlacım. hemde nasıl soğuk valla biz sıcak evimizde üşüyoruz,
allah dışarda olanlara yardım etsin.. buarada mutluluklar dilerim, canım allah bir ömür boyu ayırmasın

amin canm her iki duanada dışarıda olan tüm insanlara ve sokak hayvanlarına yardım etsin üşümesinler
nişanlımla ilgilide inşallahhhh bi ömür boyu aynı yastıkta kocarız:)) sizinde mutluluğunuz daim olsun canm kk okuyorum bazende yuva yıkan çok kenafirler, kaşarlar, dış etmenler var. Allah hepimizin kurduğu kuracağı yuvaları onlardan korusun :)

evet canım haklısın.. amin senin duanada ayy alemsin haa güldürdün valla
tatlım tekrardan çok memnun oldum biraz işlerim var halledim onları ben gene gelirim,
görüşmek üzere canım

evet canım haklısın.. amin senin duanada ayy alemsin haa güldürdün valla
tatlım tekrardan çok memnun oldum biraz işlerim var halledim onları ben gene gelirim,
görüşmek üzere canım

ehehe napiim kk forumları dağılan yuvaları okudukça korkmaya başladım :) kolay gelsin cnm görüşmek üzere

ben erkende geliyorumm öglen de giriyorum ama sen olmuyorsun ki.. hıh gece de öyle kimse olmayınca iyi geceler yazmıştım :105:
dün yazdım hatta burda sana özledim diye görmedin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…