Sayı doldurmak ve diğer kızlarla tanışmak acemi, profesyonel hiç farketmez buyrun :))

Of bitanem aynı şey bendede var iki arkadaşım var öyle çok yakın diyebileceğim onlarda çalıştığı için görüşemiyoruz acaip özledim onları
Çok bunaldım evde çalışmaya başlamak istiyorum o bile insanın pskilojisini düzeltiyor bunaldım valla ben hep çok istemiştim çok sağlam bi dostum olsun her şeyimi rahatça paylaşayım o da aynı şekilde olsun sık sık görüşelim hiç kopmayalım istemiştim ama bu kadar sağlam ilişkilerimin olduğu arkadaşım var mı yok

Bende aynıyım tatlım 3 5tane var ama sadece bi şeye ihtiyaçları olduğunda arıyolar sinirleniyorum görüşmek istediklerinde görüşmüyorum. Çok yakın bi arkadaşım ıstanbula taşındı , yine çok yakın bi arkadaşım geçen yıl okulunu değiştirdi biraz değişti bende mesafe koydum arama . Güvenim yok kimse yok sevdicek var bitek oda olmasa yerim kafayı burda en büyük dostum o şuan

selam,
önerdiğiniz film var mı?

Leon

napim kıslar siz hep bunalım takılıyonuz neşelendirem didimdi azcik sizi
birazdan internet fenomenleri var onu paylaşıcam izlein haa

paylaş bakalım

Sonrada kalkar deli gibi alışveriş yapardık , uzun zamandır deli gibi alışveriş yapmıyorum arkadaşımla :)

aynen kuzucum bende en son çalışırken yapmıştım sanırım yazındı o da öh aylardır delicesine yapmıyorum çıkıyorum bi parça iki parça zevk vermiyo insana

Evet benimde öyle sevdicek sağolsun her şeyim benimDostum sırdaşım aşkım abim kardeşim her şeyim o:26:

birazdan payleşicemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…