saygısız insanlardan nefret ediyorum .....

E

EU3

Ziyaretçi
burada çalışmak artık azap oldu .çalıştıgım oda arkadasım benden yaşça baya büyük bi insan ve erkek ..baca gibi sigara içiyor ..kaç defa gerek şakayla karışık gerekse ciddi olarak uyarmama ragmen hala pişkin pişkin içiyor birde kapalı mekanlarda sigara içmek yasak .yetkili merci ile görüştügümde şirketin yetkilisi içebilecekleri yönünde konuşmalar yapmış.çünkü işini bilen personeller gidip işimiz yarım kalıyor verim alamıyoruz ayagına izni koparmışlar ..peki benim ve benim gibi insanların sucu ne .ne yapacagım ben ya artık bu koku bu duman beni mahvediyor.hadi üstümün başımın zift gibi olmasını iç çamaşırlarıma kadar sigaranın sinmiş olmasını geçtim akcigerlerim duman doldu ...öööffffffffffffff öffffffffffffffffffffffffmirmirmirmir:kızgın:

benim çalıştığım yerdede çoğu kişi sigara içiyodu..ben azınlıkta olduğum için hiç kaale bile almıyolardı.neyseki yasak geldi.artık rahat nefes alabiliyorum.oh be dünya varmış....hihoyyythihoyyyt

çok haklısın! ben sigara içen biri olarak inan utandım...yazıklar olsun bize...bu illetin kurbanıyız ama ya sizler...

Odanın değiştirilmesini rica etsen olmaz mı arkadaşım ?

Ne saygısız insanlar var ya, ben de sigara kullanıyorum ama biz yasaktan önce de çıkar dışarda ya da koridorda camın önünde içerdik. Ben içen insan olarak bile rahatsız oluyorum kokusundan, dumanından, siz ne yapacaksınız. Bence kesinlikle başka bir odaya geçmek için uğraş, tiryaki olduğum için biliyorum o kolay kolay vazgeçmeyecektir çünkü. En azından içenleri ve içmeyenleri ayrı odalara versinler madem yasağa uymuyorlar.

Sigara tiryakileri kusurabakmasın kimse de üstüne alınmasın, yıllarca kafalarına göre takıldılar, '' bu bizim ihtiyacımız'' bahanesinin arkasına geçip, ihtiyacı olmayanları da zorla zehirlediler..

Ama şimdi yasaklar var..Ne demek izin kopardılar?

Nasıl müsaade ediyorsunuz? O pişkin ve saygısız tiryakilerin izin kopardıkları şahsa gidip konuşsana? :kızgın:

Yasaklar bir çok yerde uygulanırken, hala sana bu eziyeti yapmalarına nasıl müsaade ediyorsun?:kızgın:

Valla kıyameti koparırım,benÇok üzgünüm çoook aynı şekilde davranışa maruz kalsam..

Hiçbirşey yapamasam bu saygısız davranışını sürekli başına kakarım o tiryakinin..Belki dank eder.

Biran önce birşeyler yap bence..

evet bu konudan bende şikayetçiyim...hatta bende yazmıştım...
ama anlamıyorlar işte...

Onlar içerken sen çık dışarıya güzelim madem öyle. Tabi yanlış anlama mağdur olan sensin, sen niye durduk yere onlar keyif yapıyor diye odamdan çıkayım diyebilirsin. Belki utanırlar diye...

Hayatım en kötüsü bulunursun bi ihbarda, gelirler yazarlar cezayı, bak o zaman nasıl uyguluyorlar o yasağı. Bu kadar kolay mı bu işler ya. Varsa bir kural herkes uyacak.

şirket yetkililerine söylediğin halde kimse tınlamıyorsa şikayet et canım..
bildiğim kadarı ile bu konuyla belediye ilgileniyor... İlçenizin belediyesine şikayet edin..

Bende sigara kullaniyorum, yasak geldikten öncede sonrada hicbir zaman ben iciyorum herkez bana katlanmak benim aliskanligmi benim ihtiyacimi cekmek zorunda gibi bir havaya kapilmadim...:kahve:

Isyerini birak ilk defa gittigim bir ev bile olsa icebilirmiyim diye sorarim!! Bur bir terbiye kurallidir...:nazar:

Sigara sadece burda bir örnek bence, saygisiz bencil sirf kendini düsünen insanlar hayatimizin her dalinda var....Bir bas sarimsak yiyip ise gelenler, sabun ve deodorant nedir hala bilmeyenler buda bir saygisizliktir benim gözümde, insanlari bu sekildede rahatsiz etmeye kimsenin hakki yok...:kızgın:

Sikayet etmen en iyisi olacak, veya odalari degistirmek...:kahve:

pardon da işverenden nasıl izin alabilirler?
yasada işverenin iznine bağlı gibi birşey mi yazıyor acaba?hiç sanmıyorum...
ayrıca onlar sigara içmeyince verimleri düşüyor da sen o ortamda bulununca senin ve diğer içmeyen arkadaşlarının verimi düşmüyor mu?böyle saçma mantık olur mu?
bence ilgili merciye şikayet et en kısa zamanda,cezayı yesinler akılları başlarına gelsin!!!

valla bende icen biri olarak anlatigina sinir oldum
madem yasak bu herkes icin gecerli olmali
bence git o izin aldigi kisiyele konus ve bakalim o birgün o dumanin altinda otursun
bakalim birdaha izin veriyormu

X