Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Saw Palmetto Kullanan Var Mi ??

ben aldim ama daha baslayamadim. benim yine sivilcelerim cikti ve yine roaccutane tedavisine baslamaliyim. acaba ikisinide ayni zamanda kullansam bisey olurmu?

bende baktım küç işimi gormedi gormuo bide bunu deneyim dedim ve kuzenimden istedim ecz.olduğundan kolay oluyo istemesi:Roflol:

benim 1 haftayı gecti önceleri sadece sabah içiyordum simdi günde 2 ye cıkardım. bende de küç etki yapmadı. ama sırf baska faydaları için devam ediyorum.saw palmento dan mı bilmem ama gögüslerim agrımaya basladı eger gözle görülür bi gelişme olursa yazacam

bu arada kacar mg lık kullamıyorsunuz canlarım:uhm:ben 250 mg dan asaği olmasın demiştim ablama,500 yada 550 kullanan da var sanırım.
ayy insallah yanliş bişi yapmioruzdur:eek:
sonra pişman olmak istemem de

ben 320 gr kullanıyorum. bu arada saw palnetto östrojen oranını yükseltiyormus bu yüzden gögüsde büyüme yaratır diyor bi sitede

veganaturalin urununde

Kullanım Önerisi: Sabal Meyvesi 550 mg’ lık kapsüller halinde sunulmakta olup; gıda takviyesi olarak günde 2-3 kez yemeklerle beraber 2 kapsül alınabilir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

yazıyo.ya bu biraz fazla deil mi?:1shok:
bide acaba nasıl bi mekanizma izliyo,küç gibi yanlara mi genişlik verio ki sadece ya da bu da topluomu ki:uhm:

veganaturalin urununde

Kullanım Önerisi: Sabal Meyvesi 550 mg’ lık kapsüller halinde sunulmakta olup; gıda takviyesi olarak günde 2-3 kez yemeklerle beraber 2 kapsül alınabilir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

yazıyo.ya bu biraz fazla deil mi?:1shok:
bide acaba nasıl bi mekanizma izliyo,küç gibi yanlara mi genişlik verio ki sadece ya da bu da topluomu ki:uhm:

benim dolgunluk oldu masajda yapıyorum zamanla büyüme olabilir.

arkadaslar ben de gncden aldim az once.. her bir kapsul 500mglik ama gunde 3 defa 1-2 kapsül alınması önerilir diyor... sizce ne kadar alayım her kapsul 500 mg.. kafam karisti.. ay hadi nolur buyusunler yaaa... uff.. :asigim:

arkadaslar ben de gncden aldim az once.. her bir kapsul 500mglik ama gunde 3 defa 1-2 kapsül alınması önerilir diyor... sizce ne kadar alayım her kapsul 500 mg.. kafam karisti.. ay hadi nolur buyusunler yaaa... uff.. :asigim:

bence 3 defa 1 kapsul al.3.haftada baktın bişler olmuo o zaman 2 ye çık derim ben. bu arada ecz.den mi yoksa akatardan mi aldın canım

bence 3 defa 1 kapsul al.3.haftada baktın bişler olmuo o zaman 2 ye çık derim ben. bu arada ecz.den mi yoksa akatardan mi aldın canım

eczaneden canim... reklama girmicekse eger 500 mglik 90 tane var 36 YTL... bana iyi gibi geldi ama bilemedim ki..

evet evet bence de gunde 3 defa 1tane yeter :1rolleyes: cok sagol canim...

ya bütün paralar buraya gitmeye başladı yaaa offfffffff... şutarafagitti sırnaşık şey

astarı yuzunden pahalıya geldi resmenyerimsenibenhatta bana aksu vital küç bi hafta dayanmişti,aklıma geldikçe yiyodum da.1,5 ayı gecti tık yok valla

bu arada canlarım

Link Silinmiştir. sitesinde der ki;

Megabust is the first product to ever be formulated that contains a therapeutic dose of Saw Palmetto. Megabust contains 107 mg of 85-95% of pure Saw Palmetto extract in each capsule (321 mg daily) along with therapeutic doses of three other herbs that contain diosgenin or derivatives of it.

yani mega bust diye bi hapin icinde bile 107 mg varmis ve gunde uc defa alininca 321 mg gunluk yeterli imis...

acaba ben sadece simdilik 500 mg olani sadece 1 tane mi kapsam fisfisfis

sonuca o kullanim onerisi prostat olan erkekler icin... e kuc, anason, rezene de iciyorum... ay kafam karisti 1 tane mi icilse acaba? benneyaptımki

bu arada canlarım

Link Silinmiştir. sitesinde der ki;

Megabust is the first product to ever be formulated that contains a therapeutic dose of Saw Palmetto. Megabust contains 107 mg of 85-95% of pure Saw Palmetto extract in each capsule (321 mg daily) along with therapeutic doses of three other herbs that contain diosgenin or derivatives of it.

yani mega bust diye bi hapin icinde bile 107 mg varmis ve gunde uc defa alininca 321 mg gunluk yeterli imis...

acaba ben sadece simdilik 500 mg olani sadece 1 tane mi kapsam fisfisfis

sonuca o kullanim onerisi prostat olan erkekler icin... e kuc, anason, rezene de iciyorum... ay kafam karisti 1 tane mi icilse acaba? benneyaptımki

aslında bu urunde ortalama %90ı sawmiş ya bu durumda senin elindeki ürünün oranına bakmak lazım.bu aranı dusunerek karari sen ver.bide tek yablet kullanırsan daha uzun sure kullanırsın ekonomik paket oluryerimseniben

aslında bu urunde ortalama %90ı sawmiş ya bu durumda senin elindeki ürünün oranına bakmak lazım.bu aranı dusunerek karari sen ver.bide tek yablet kullanırsan daha uzun sure kullanırsın ekonomik paket oluryerimseniben

benimki de %100 saw palmetto... baska hic bisi yok ama... ya az olursa ya cok olursa diye bilemedim iste :KK70:

X